Phabrix

Phabrix Séria Sx prenosných generátorov/analizérov

Ultrakompaktná prenosná testovacia a meracia séria Sx ponúka pokročilé funkcie vrátane výkonu hybridného protokolu IP/SDI a testovania fyzických vrstiev spolu s osvedčeným robustným dizajnom a mimoriadnou ľahkosťou použitia.

Phabrix Séria Rx rack rozhraní

Na základe ocenenej ručnej testovacej a meracej série PHABRIX Sx poskytuje racková séria Rx pokročilé generovanie, analýzu a monitorovanie signálu 2K/3G/HD/SD pre rýchlejšie testovanie súladu a diagnostiku porúch videa a zvuku. Rýchle snímanie videa umožňuje občasné zisťovanie porúch a vzdialený prístup ponúka monitorovanie z ľubovoľného miesta.

Phabrix Séria Qx stolných rozhraní

Či už pracujete v HD, UHD, SDR alebo HDR, SDI, či IP, v konvenčnej alebo vzdialenej produkcii, rastrovače Qx spájajú všetku konfigurovateľnosť používateľa a pokročilé nástroje potrebné na úplnú prevádzkovú flexibilitu pri prechode na workflow novej generácie. Séria Qx, ktorá je k dispozícii na dvoch platformách, Qx a QxL, so spoločným vzhľadom a štýlom, poskytuje prístupné užívateľské rozhranie a intuitívne sady nástrojov, ktoré pomáhajú s rýchlou diagnostikou porúch a znižujú potrebu zaškolenia personálu.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Phabrix?

Novinky a projekty Phabrix

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
Phabrix

PHABRIX je svetový líder v oblasti testovania a merania vysielania s celou škálou prenosných systémov a systémov pre montáž do racku pre rýchlu diagnostiku porúch, monitorovanie súladu s predpismi a vývoj produktov. Medzi silné stránky technológie patrí generovanie a analýza toku videa IP, pokročilá vizualizácia HDR/WCG a ultra-citlivá analýza fyzickej vrstvy. Produktové portfólio zahŕňa špičkovú sériu Qx pre hybridné generovanie, analýzu a monitorovanie videa/zvuku IP, 4K/UHD a HDR/WCG. Pokročilý rad Rx s možnosťou montáže do racku poskytuje rýchlu prerušovanú diagnostiku porúch v prostrediach 3G/HD-SDI pomocou snímania videa a vzdialeného prístupu. Pre aplikácie vyžadujúce ultra-kompaktnéé prístroje ponúka spoločnosť aj ocenený rad Sx.

Viac informácií o produktoch Phabrix nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Phabrix?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Phabrix? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Phabrix?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Phabrix, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.