RTS Intercom Systems

Mediálna sieťová architektúra OMNEO umožňuje transport a ľahkú správu médií, kontroly a ďalších údajov po sieťach IP. OMNEO poskytuje najvyššiu úroveň zvukovej kvality a synchronizácie a zároveň zaisťuje najnižšiu úroveň latencie vo vysoko spoľahlivej a bezpečnej inštalácií.

Digitálny interkom ODIN je vysoko škálovateľný interkom systém v 1RU balení (racková jednotka). Pretože sa vaša kapacita musí rozvíjať, jedna ODIN môže rásť zo 16 portov až do max. 128 portov. Až osem jednotiek ODIN možno prepojiť optickým rozhraním, čím sa vytvorí jedna matica s 1024 portami.

Bezdrôtové interkom systémy RTS vedú odvetvie s kompletnou sadou plne duplexných, vysoko konfigurovateľných a rozšíriteľných platforiem bezdrôtových interkom systémov. Vďaka mnohým oceneným inováciám, ako je dvojkanálový agilný bezdrôtový interkom BTR-800, dvojkanálový „stereo“ vysielač/prijímač opasku TR-825 a proprietárne digitálne šifrovanie, vedie RTS na čele s inovatívnou technológiou, ktorá umožňuje používateľom presúvať sa voľne a pri zachovaní „káblovej“ kvality a spoľahlivosti. Bezdrôtové interkom RTS systémy sú používané prakticky vo všetkých druhoch produkcie po celom svete.

RTS ponúka na výber širokú škálu štýlov slúchadlových súprav, vrátane ľahkých náhlavných súprav s úplným vankúšom v jednostrannej alebo obojstrannej verzii. V ponuke sú tiež súpravy na ochranu sluchu, ktoré ponúkajú zníženie hluku až o 24 dB, a výber slúchadiel, ktoré vyhovejú všetkým aplikáciám. Väčšina našich náhlavných súprav je vybavená novými flexibilnými ramenami, pohodlnými vankúšikmi a je možné ich pripájať buď 4 alebo 5 pinovými konektormi alebo si ich môžete kúpiť bez ukončenia, pre vaše kompletné prispôsobenie.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od RTS Intercom Systems?

Novinky a projekty RTS Intercom Systems

Rekonštrukcia Regionálneho štúdia RTVS Košice
DIGI TV inštalácia a upgrade
Prenosové vozidlo HD5 ČT
Štúdio/Réžia SK3 v Českej televízií v Prahe
RTS Intercom Systems

RTS Intercoms je lídrom v oblasti dizajnu a výroby profesionálnych interkomových riešení s viac ako 40 -ročnými skúsenosťami na trhu. Od systémov používaných pri menších interných produkciách až po systémy Advanced Digital Audio Matrix (ADAM) používané na koordináciu hlavných sieťových vysielaní najväčších svetových podujatí sa RTS venuje inovácii budúcnosti globálnej komunikácie.

Viac informácií o produktoch RTS Intercom Systems nájdete na:

Zaujímate sa o produkty RTS Intercom Systems?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty RTS Intercom Systems? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty RTS Intercom Systems?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov RTS Intercom Systems, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.