SHAPE

Portfólio značky Shape ponúka veľký výber kamerových rigov, kamerových klietok a kvalitného príslušenstva pre všetky časti video a filmovej produkcie. Medzi produktami značky SHAPE nájdete príslušenstvo ku kamerám Sony, Canon, Blackmagic, Panasonic, RED alebo obľúbeným monitorom Atomos. V ponuke nájdete ochranné tašky, bočné ostrenie, matteboxy, ramenné opeirky a baseplate, nastaviteľné rukoväte, 15mm a 19mm tyče a najrôznejšie uchytenia na monitory alebo doplnkové kamerové príslušenstvo.

Príslušenstvo SHAPE pre:

Sony   |   Blackmagic   |   Canon   |   RED   |   Panasonic

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od SHAPE?

Novinky a projekty SHAPE

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
SHAPE

Spoločnosť SHAPE, ktorá bola založená v roku 2007, je globálna značka so silnou reputáciou pre vynikajúcu kvalitu, inováciu, dizajn a remeselné spracovanie. Pár a spoluzakladatelia, Mylène Girard a Charles Vallières, pracovali vo filmovom priemysle viac ako 15 rokov, kým sa pustili do vlastného podnikania. Mylène pracovala ako asistentka kameramana na scénach a Charles viedol umelecké oddelenia pre tvorbu kulís a špeciálne efekty pre rôzne filmové štúdiá.

V priebehu 10 rokov spoločnosť SHAPE rozšírila svoj produktový rad od príslušenstva pre fotoaparáty a kamery Canon, Sony, Panasonic, ARRI, RED alebo Blackmagic až po niekoľko sofistikovaných návrhov kamerových zostáv, ramenných opierok a ďalšieho príslušenstva. Od profesionálov, pre profesionálov.

Viac informácií o produktoch SHAPE nájdete na:

Zaujímate sa o produkty SHAPE?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty SHAPE? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty SHAPE?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov SHAPE, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.