SIGMA

FF Zoom Line je kompatibilný s full frame senzormi a ponúka vynikajúci optický výkon potrebný na snímanie vo vysokom rozlíšení 6K-8K. Tento objektív je výnimočnou voľbou pre kameramanov a je kompatibilný s obrazovými snímačmi väčšími ako Super 35, ktoré sa teraz používajú v najnovších digitálnych filmovýchkamerách. Tento objektív s kinematografickým zoom kombinuje najvyššiu úroveň kvality obrazu s kompaktným dizajnom.

Týchto desať prime objektívov má rozsah od 14 mm do 135 mm a všetky ponúkajú svetelnosť T1,5 alebo T2. Súperia s prvotriednymi  sadami ohromujúcou kvalitou obrazu, kompaktnou konštrukciou a ponúkajú tiež pokrytie celého obrazu. S touto kompletnou sadou desiatich objektívov navrhnutých na snímanie 6K-8K umožňuje vysokorýchlostná Prime Line FF filmovanie rôznych strihov bez zmeny nasvetlenia, čím sa filmovanie posúva na ďalšiu úroveň výkonu.

FF Classic Prime Line implementovala novo vyvinuté povrchy na sklenené prvky a ponúka konzistentnú hodnotu T v celej rade (14 mm a 135 mm pri T3,2 a ostatné sklá pri T2,5). To výrazne prispeje k efektívnemu workflow v postprodukcii. Navyše je kompatibilný s komunikačným protokolom Cooke „/i Technology“, teda ideálnym nástrojom na natáčanie a strih s najnovšou technológiou, ako je VFX. Na predných a zadných prvkoch je implementovaný špeciálny povrchový film, aby bola zaistená trvanlivosť šošoviek u všetkých filmových objektívov SIGMA.

Vysokorýchlostný zoom line ponúka konštantnú clonu T2 v celom rozsahu zoom a vďaka vynikajúcemu optickému výkonu je plne pripravený na snímanie vo vysokom rozlíšení 6K-8K. Tieto zoom objektívy ponúkajú najvyššiu kvalitu obrazu vo svojej triede, sú kompaktné a ponúkajú úžasnú hodnotu.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od SIGMA?

Novinky a projekty SIGMA

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
SIGMA

SIGMA je výrobná spoločnosť, ktorá vyrába a distribuuje digitálne fotoaparáty, vymeniteľné objektívy a fotografické príslušenstvo.

Od svojho založenia v roku 1961 vyrábajú výlučne výrobky súvisiace s fotografiou a videom.

Ponúkajú inovatívne produkty, ktoré prinášajú nové a nenapodobiteľné hodnoty, vytvorené na základe komplexného know-how založeného na skúsenostiach s vývojom fotoaparátov a kamier, objektívov, príslušenstva, ako aj senzorov a softvéru. K dizajnu pristupujú z pohľadu kreativca a snažia sa poskytovať produkty a služby, ktoré majú zmysel a uspokojujú projekčné potreby.

Viac informácií o produktoch SIGMA nájdete na:

Zaujímate sa o produkty SIGMA?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty SIGMA? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty SIGMA?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov SIGMA, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.