SmallHD

Univerzálna séria monitorov SmallHD 4K Production kombinuje postprodukčné zážitky zo sledovania 4K HDR s robustnou konštrukciou potrebnou pre prostredie náročnej fyzickej produkcie. Ohromujúca reprodukcia farieb, xtrémne kontrasty s nekonečnou čiernou a nedotknutými svetlými prvkami. SmallHD 4K Production monitory sú dokonalým riešením pre celkový komplexný workflow v 4K.
Konečne môžete vidieť každý detail.

Sŕia kompaktných, náhľadových kamerových a ručných monitorov SmallHD je veľmi oblúbená v celom video priemysle. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a svietivosťou displejov, až do 1800 NIT pri modeli Cine7. Samozrejmosťou sa už považuje aj dotyková technológia. S Bolt 4K RX Monitor Modulom získate úplnú mobilitu každého monitora Smart 7. Prijímajte bezdrôtové video bez káblov z ľubovoľného vysielača Teradek Bolt 4K na vzdialenosť až 228 m.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od SmallHD?

Novinky a projekty SmallHD

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
SmallHD-logo

SmallHD navrhujú a vyrábajú najmodernejšie zobrazovacie a monitorovacie produkty pre nezávislých filmárov a profesionálnu video produkciu. SmallHD monitory sa používajú na celom svete na neustále poskytovanie spolahlivosti  a kontroly obrazu v reálnom čase pre kreatívnym profesionálom. Ich monitorová rada je známa svojou odolnosťou, špičkovou kvalitou zobrazovania a neuveriteľne prívetivým užívateľským rozhraním.

Viac informácií o produktoch SmallHD nájdete na:

Zaujímate sa o produkty SmallHD?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty SmallHD? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty SmallHD?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov SmallHD, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.