Studer

Série Studer Vista sú televízne/live produkčné konzoly vybavené patentovaným užívateľským rozhraním Vistonics na skle a FaderGlow používajú televízni vysielatelia vrátane BBC, RAI, France TV, TV Globo, ABC, NRK, DR a mnohých ďalších. iné. Studer tiež ponúka rozhlasové konzoly s riadiacimi plochami Glacier pridanými k zostávajúcemu radu On Air, ktorý obsahuje OnAir 1500.

Vista 5BE (Black Edition) je najnovší model série Vista, ktorý pokračuje v používaní technológie x86 CPU a nahrádza DSP engine na báze SHARC.

Studer routre a I/O systémy

Systém zvukového rozhrania Studer I/O bol navrhnutý tak, aby poskytoval najkvalitnejšie analógové, digitálne a signalizačné prepojenia medzi externým zariadením a všetkými súčasnými a budúcimi jadrami Studer DSP, vrátane tých, ktoré slúžia pre Vista series konzoly.

Studer Infinity Core

Technológia Studer Infinity Core využíva štandardné komponenty IT na vytvorenie ideálneho flexibilného backendového riešenia spracovania zvukového future-ready signálu. Infinity Core je založený na procesoroch CPU a môže ponúknuť úplné spracovanie až na 1000 mono-ekvivalentných (MEQ) kanálov a môže distribuovať cez 1 500 kanálov optického digitálneho zvuku prostredníctvom jedného pripojenia A-Link, čím umožňuje viac ako 16 000 kanálov I/O na jednom jadre

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Studer?

Novinky a projekty Studer

Rekonštrukcia prenosového vozu HD1 ČT
Rekonštrukcia Regionálneho štúdia RTVS Košice
Výmena zvukového pultu RK13
Štúdio/Réžia SK3 v Českej televízií v Prahe
studer__logo_evertz

Studer je ikonickou audio značkou už viac ako 70 rokov.
Ako líder na trhu a inovátor v tomto odbore spoločnosť Studer stavia na svojej bezkonkurenčnej reputácii tým, že na rozvíjajúci sa broadcast a video stream trh  prináša desaťročia svojej zvukovej kvality.
Funkčné a užívateľské rozhrania a technológie spoločnosti Studer sa bez problémov integrujú s nástrojmi Evertz na živú produkciu pre komplexné mixovanie zvuku, ktoré ponúka intuitívne a jednoduché ovládanie ľubovoľných workflows.

Spoločnosť ponúka celý rad ovládacích pultov systému Vista poháňaných Infinity processing enginom a OnAir rádio broadcast pultov, zostavených presne podľa špecifikácií zákazníka a schopných riadiť najkomplexnejší rozsah aplikácií profesionálneho mixovania zvuku od malých po najväčšie a najkomplexnejšie broadcast požiadavky.

Viac informácií o produktoch Studer nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Studer?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Studer? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Studer?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Studer, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.