SWIT

SWIT Electronics ponúka širokú škálu štúdiových a náhľadových monitorov, kamerových monitorov a v neposlednej rade 19″ rack mount monitorov pre štúdiové aplikácie.

Nabíjateľné batérie značky SWIT sú veľmi obľúbené a často používané v profesionálnej filmovej a televíznej produkcii vďaka širokej škále modelov a kapacít pre takmer akýkoľvek účel. Batérie ponúkajú množtvo funkcií, ako anpr. napájania externého príslušenstva cez D-Tap a USB, LED indikátor stavu alebo zobrazenie zostávajúcej kapacity v hľadáčiku kamery.

V-mount   |   DV   |   NP-1

SWIT okrem širokej škály nabíjateľných batérií ponúka aj veľké množstvo nabíjačiek a zdrojov pre V-Mount, Anton/Bauer a klasické DV batérie pre rôznych výrobcov kamerovej (a inej) techniky. 

V-mount   |   DV   |   NP-1

SWIT svetlá​

Portfólio LED svetiel SWIT obsahuje kamerové svetlá, panelové svetlá, fresnelové bodové svetlá alebo flexibilné osvetlovacie látky. V širokej škále modelov a rôznym výkonom, farebnosťou a funkciami si vyberie naozaj každý.

panelové   |   kamerové   |   fresnelové

Bezdrotový prenos videa

Medzi produktami spoločnosti SWIT nájdete niekoľko populárnych modelov na bezdrôtový prenos obrazu a zvuku. Od malých kompaktných modelov na kameru až po výkonnejšie zostavy s extrémnym dosahom.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od SWIT?

Novinky a projekty SWIT

Novinky z NAB 2023 – SWIT
SWIT Black Friday 2022
Nové svetlá SWIT VANGO RGBW
Rekonštrukcia prenosového vozu HD1 ČT
SWIT Electronics

Spoločnosť SWIT Electronics bola založená v roku 1996 a špecializuje sa na vývoj a výrobu produktov pre televíznu a filmovú tvorbu, vrátane monitorovania, konverzie a bezdrôtového prenosu videa, množstva modelo nabíjateľných akumulátorov a nabíjačiek, LED svetiel na kamery alebo do štúdia.

V priebehu rokov si spoločnosť SWIT získala vynikajúcu reputáciu po celom svete vďaka vynikajúcim a inovatívnym produktom a založila medzinárodnú distribučnú sieť pokrývajúcu viac ako 100 krajín po celom svete.

Viac informácií o produktoch SWIT nájdete na:

Zaujímate sa o produkty SWIT?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty SWIT? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty SWIT?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov SWIT, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.