Telemetrics

Telemetrics robotický pedestal a koľajové sýstémy

Rodina modulárnych koľajníc a telemetrických systémov Telemetrics TeleGlide® a CTS a OmniGlide ™ Roving Pedestal ponúkajú plynulé pohyby kamery bez vibrácií. Od zakrivených koľajníc až po systémy navrhnuté na mieru vás technológia Telemetrics udrží na správnej ceste bez ohľadu na to, ako ju chcete použiť.

Hlavným pútačom je práve robotizácia, kedy sa dokáže Váš kamerový systém pohybovať, otáčať a meniť vertikálnu polohu samostatne po štúdiu za pomoci diaľkového ovládania, či predprogramovanej relácie.

Telemetrics podstavce

Spoločnosť Telemetrics má širokú škálu spoľahlivých a hladko stúpajúcich (alebo klesajúcich) podstavcov kamier Televator® a motorizovaných statívov TelePod®. Umožňujú používateľom maximálne využiť priestor v malých štúdiách vďaka mnohým diaľkovým ovládaniam kamier.

Telemetrics kamerové hlavy

Presné, spoľahlivé a diaľkovo ovládané Pan/Tilt hlavy spoločnosti Telemetrics sa používajú po celom svete na rôzne produkcie s jedným operátorom a s viacerými kamerami. Robustný dizajn uspokojí aj najkomplikovanejšie aplikácie, kde je vysoká spoľahlivosť a hladký presný výkon kamier kritická.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Telemetrics?

Novinky a projekty Telemetrics

Spravodajské štúdio TV Markíza
Telemetrics

Spoločnosť Telemetrics, ktorá bola založená v roku 1973, priniesla revolúciu v ovládaní televíznych kamier s vývojom riadiacich systémov Triax a naďalej je priekopníkom inovatívnych robotických a kamerových riadiacich systémov.

Spoločnosť začala navrhovať, vyrábať a podporovať vlastné kamerové robotické systémy už v roku 1979 a neskôr pridala stropné a podlahové kamerové systémy.

Spoločnosť Telemetrics dnes ponúka platformu OmniGlide® Robotic Roving Platform, neustále sa rozširujúcu sériu robotických ovládacích panelov kamier, celý rad pan/tilt hláv, rodinu motorizovaných stĺpov Televator® a koľajové systémy TeleGlide® namontované na strope alebo na podlahe. 

Viac informácií o produktoch Telemetrics nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Telemetrics?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Telemetrics? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Telemetrics?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Telemetrics, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.