Telestream

Wirecast Studio

Podeľte sa o svoj príbeh, rozširujte svoje publikum a budujte svoju komunitu! Bez ohľadu na rozsah vašej produkcie, či už streamujete z domácej kancelárie alebo z hlavného pódia vypredaného hudobného festivalu, Telestreaam Wirecast vám umožní zdieľať vašu produkcu s celým svetom. A naživo!

Wirecast Gear

Kompletný systém na produkciu živého videa na kľúč! Telestream Wirecast Gear vám poskytuje ľahko použiteľný a plne nakonfigurovaný produkčný systém pre živé vysielanie videa. Celý systém je už nakonfigurovaný a môžete začať streamovať za pár minút – Wirecast Gear je nakonfigurovaným špeciálne pre vaše potreby!

Telestream Switch

Prehrávanie, kontrola kvality, (QC) a oprava všetkých médií pomocou Telestream Switch. 
Switch umožňuje prehrávať rôzne webové a profesionálne formáty médií, kontrolovať a upravovať vlastnosti súborov a exportovať do nových súborov. Telestream Switch je určený predovšetkým pre profesionálov v oblasti multimédií, ktorým umožňuje vizuálnu kontrolu súborov a predstavuje cenovo dostupné softvérové ​​riešenie pre kontrolu kvality profesionálnych médií.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Telestream?

Novinky a projekty Telestream

Spravodajské štúdio TV Markíza
Telestream

Spoločnosť Telestream bola založená v roku 1998 a špecializuje sa na produkty, ktoré umožňujú dostať videoobsah k ľubovoľnému publiku bez ohľadu na to, ako je vytváraný, distribuovaný alebo prezeraný. Počas celého životného cyklu digitálnych médií, od snímania až po prezeranie, od amatérov až po špičkových profesionálov. Medzi produktami spoločnosti Telestream nájdete od komponentov do desktopov,  aplikácií pre rôzne platformy až po plne automatizované transkódovanie digitálnych médií. Telestream umožňuje používateľom v širokom spektre podnikových prostredí využívať hodnotu ich video obsahu.

Viac informácií o produktoch Telestream nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Telestream?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Telestream? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Telestream?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Telestream, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.