Teracue

Teracue IPTV endódovanie

Enódovacie produkty Teracue sú špeciálne vytvorené pre IPTV aplikácie a živé vysielanie. Sú určené na 24/7 prenos videa cez IP siete alebo internet. Teracue enkodéry je možné použiť vo všetkých oblastiach, kde je potrebné zdieľať, šíriť, rozširovať alebo zaznamenávať HDMI, SDI alebo DVI signály.

Teracue IPTV dekódovanie

Ponuka Teracue dekódovacích produktov poskytuje spoľahlivé 24/7 dekódovanie videa prostredníctvom IPTV alebo internetu. Dekodéry poskytujú pripojeným prehrávacím zariadeniam, monitorom a televízorom vysokokvalitné videostreamy zo siete a sú ideálne pre najrôznejšie aplikácie živého vysielania.

Teracue transkódovanie

Teracue Application Cloud (TAC) kombinuje funkcie digitálneho maticového smerovača a výkonného transkódera. V jednej aplikácii je možné spracovať video a zvukové kodeky a rôzne transportné protokoly. TAC poskytuje kontrolu nad smerovaním a transkódovaním, prichádzajúcich a odchádzajúcich živých SD/HD/4K streamov v jednom intuitívnom a ľahko použiteľnom rozhraní.

Teracue DVB na IP gateway

IPTV headends sú k dispozícii ako kompaktné 19″ jednotky v 1HE aj ako modulárne zariadenie. Tunery podporujú vstupy DVB-S/S2, T/T2 alebo DVB-C. Okrem výstupov TS/IP poskytuje systém veľkú šírku pásma zariadení prostredníctvom ďalších výstupov, ako sú ASI, SDI alebo HDMI. Na dekódovanie platených televíznych kanálov sú k dispozícii spoločné rozhrania DVB (CI) pre systémy podmieneného prístupu (CAS).

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Teracue?

Novinky a projekty Teracue

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
Teracue

Od roku 1991 spoločnosť Teracue úspešne vyvíja hardvér a softvér „made in Germany“ ako rešpektovaný výrobca v oblasti IPTV a videa.

Od roku 2018 je Teracue súčasťou medzinárodne zastúpenej spoločnosti Leyard Company a poskytuje najmodernejšie riešenia zákazníkom z rôznych priemyselných odvetví.

Požiadavkou spoločnosti Teracue je 100% spokojnosť zákazníkov s vysoko kvalitnými produktami a špičkové služby zamerané na úzku spoluprácu. Teracue sa snaží o maximálnu dokonalosť a ponúka odolné výrobky pre najrôznejšie aplikácie.

Viac informácií o produktoch Teracue nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Teracue?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Teracue? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Teracue?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Teracue, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.