Teradek

Teradek technológia prenosu video signálu zvyšuje všetky štandardy pre bezdrôtový workflow. Neuveriteľná kvalita bezdrôtového obrazu, bezstratový prenos v reálnom čase a vylepšené detaily so 4K HDR. Spoľahlivejší, dlhší dosah a nová mobilná aplikácia na vzdialenú konfiguráciu.

Ochrana bezdrôtového signálu je zaručená šifrovaním AES-256 a párovaním kľúčov RSA 1024. Kombinácia týchto dvoch technológií zaručuje, že váš bezdrôtový prenos nebude možné nepovolene dešifrovať a že vonkajšie prijímače sa nebudú môcť pripojiť k vášmu systému bez výslovného oprávnenia.

Séria enkodérov a dekodérov:

BOLT  |  ORBIT |  COLR

Profesionálny live streaming na najvyššej urovni už pre každého. S live IP technológiou od Teradeku sa vaša live produkcia posunie na na vrchné priečky s vysokým rozlíšením 1080p50, redundanciou pripojenia do siete a špičkovou kompresiou signálu HEVC.

Napríklad platforma VidiU Go obsahuje kompresiu H.264 aj HEVC, čo vám umožňuje zvoliť si technológiu, ktorá sa najlepšie hodí pre váš projekt. Kompresia videa HEVC ponúka rovnakú kvalitu videa ako H.264 pri polovičnej požadovanej šírke pásma, čo je ideálne riešenie pre pomalé ethernetové/WiFi pripojenie alebo úsporu nákladov na dáta pri streamovaní cez mobilné siete.

Séria riešení pre live streaming:

VidiU  |  Prism 

Multikanálové riešenia

Slice, postavený na ocenenej platforme Cube, je 19″ rack dekodér HEVC/H.264 navrhnutý tak, aby sa zmestil do vášho vysielacieho štúdia. Podobne ako Cube, aj dekodéry Slice zahŕňajú 3G-SDI a HDMI vstupy a výstupy, Ethernet a WiFi konektivitu a plnú duplexnú IFB.

Pre aplikácie s vysokou hustotou ponúka T-Rax priestor až pre 8 kódovacích alebo dekódovacích kariet HEVC / H.264 v šasi 2RU. Každý kodek je postavený na platforme Cube, ktorá ponúka podporu pre skryté titulky EIA-608 a EIA-708, I / O 3G-SDI a komplexné možnosti protokolov: SRT, MPEG-TS, RTMP, RTSP / RTP.

Bezdrôtové ovládanie objektívu

Bezdrôtové systémy FIZ Teradek RT kombinujú špičkovú technológiu ovládania optík s inteligentným dizajnom pre jedinečnú presnosť a spoľahlivosť.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Teradek?

Novinky a projekty Teradek

Teradek NODE modemy
Nová Teradek Bolt 6 séria
Creative Solutions: Black Friday 2022
Teradek predstavil Bolt 4K LT
Teradek

Teradek navrhuje a vyrába vysoko výkonné video riešenia pre najrôznejšie aplikácie pre TV vysielanie alebo filmovú tvorbu. Od bezdrôtového monitorovania, korekcie farieb alebo ovládania objektívov až po live vysielanie, riešenia SaaS a distribúciu videa po IP – technológiu Teradek používajú profesionáli a amatéri po celom svete na zachytávanie a zdieľanie pôsobivého obsahu.

Viac informácií o produktoch Teradek nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Teradek?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Teradek? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Teradek?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Teradek, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.