Tiffen

Kamerové filtre Tiffen sa vyrábajú pomocou technológie ColorCore, ktorý spočíva v permanentnom laminovaní filtračného materiálu medzi dva kusy optického skla, ktoré sú zbrúsené na plocho s toleranciou desaťtisíciny palca, a potom sú montované do presných kovových krúžkov. Proces ColorCore umožňuje riadiť farbu a hustotu a vlastnosti filtrov so špeciálnymi efektmi s oveľa väčšou presnosťou ako typické filtre farbené v hmote, ktoré zvyčajne vykazujú variácie farieb a hustoty.

Tiffen Steadicam

Tiffen vám ponúka kompletný rad najmodernejších modelov, ktoré vyhovejú vašim filmovým a video potrebám. Nielenže steadicam ponúka ľahšiu váhu a nižšie náklady za špičkový systém, ale tiež obsahuje revolučnú technológiu Steadicam Volt priamo zabudovanú pre uhladenejší a všestrannejší rig.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Tiffen?

Novinky a projekty Tiffen

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
Tiffen

Tiffen Company je popredný americký výrobca zobrazovacieho príslušenstva pre spotrebiteľské / profesionálne zobrazovacie, filmové a televízne vysielanie.

Používatelia príslušenstva sa pohybujú od náročných amatérov, kameramanov a televíznych producentov až po renomovaných významných filmových kameramanov. Všetci dôverujú filtrom Tiffen, aby robili svoju prácu presne a dôsledne.

Viac informácií o produktoch Tiffen nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Tiffen?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Tiffen? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Tiffen?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Tiffen, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.