Tiffen

Kamerové filtre Tiffen sa vyrábajú pomocou technológie ColorCore, ktorý spočíva v permanentnom laminovaní filtračného materiálu medzi dva kusy optického skla, ktoré sú zbrúsené na plocho s toleranciou desaťtisíciny palca, a potom sú montované do presných kovových krúžkov. Proces ColorCore umožňuje riadiť farbu a hustotu a vlastnosti filtrov so špeciálnymi efektmi s oveľa väčšou presnosťou ako typické filtre farbené v hmote, ktoré zvyčajne vykazujú variácie farieb a hustoty.

Tiffen Steadicam

Tiffen vám ponúka kompletný rad najmodernejších modelov, ktoré vyhovejú vašim filmovým a video potrebám. Nielenže steadicam ponúka ľahšiu váhu a nižšie náklady za špičkový systém, ale tiež obsahuje revolučnú technológiu Steadicam Volt priamo zabudovanú pre uhladenejší a všestrannejší rig.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Tiffen?

Novinky a projekty Tiffen

Nové svetlá SWIT VANGO RGBW
Blackmagic Design Summer Tour
ARRI ALEXA 35 opäť zvyšuje latku
Letný Canon Cashback 2022
Tiffen

Tiffen Company je popredný americký výrobca zobrazovacieho príslušenstva pre spotrebiteľské / profesionálne zobrazovacie, filmové a televízne vysielanie.

Používatelia príslušenstva sa pohybujú od náročných amatérov, kameramanov a televíznych producentov až po renomovaných významných filmových kameramanov. Všetci dôverujú filtrom Tiffen, aby robili svoju prácu presne a dôsledne.

Viac informácií o produktoch Tiffen nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Tiffen?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Tiffen? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Tiffen?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Tiffen, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.