Tiger Technology

Ušetrite čas, peniaze a pokoj na duši tým, že necháte spoločnosť Tiger Technology, aby bola vaším komplexným storage partnerom. Pomôžeme vám aj s počiatočnou inštaláciou, aby sme sa uistili, že vo vašom prostredí všetko funguje hladko a podľa očakávaní.

Tiger Serve metadata controller (1U alebo 2U) je rýchly a flexibilný server, ktorý sa dodáva s predinštalovaným softvérom Tiger Store. Tiger Box (3U16 alebo 4U24) je vysoko výkonný úložný server, ktorý je navrhnutý tak, aby hostil Tiger Store, softvér umožňujúci zdieľanie súborového systému medzi platformami, a ktorýkoľvek z našich ďalších modulov pre vysoko výkonné pracovné postupy. Kapacitu existujúceho storage riešenia môžete rozširovať expanznou šasi Tiger Expansion (rovnako 3U16 alebo 4U24).

Diskové polia a storage riešena:

Tiger Serve   |   Tiger Box   |   Tiger Expansion

Tiger Store vám umožní ľahko zostaviť najškálovateľnejšie platformy NAS a SAN.
Používa sa in-band ako server pre metadáta/údaje a maximalizuje výkon vášho servera.
Keď už jeden server nestačí, stačí k úložisku pripojiť viac serverov (alebo klientov) a nechať Tiger Store rozhodovať o prístupoch k systému.

Tiger Spaces izoluje používateľov od vášho fyzického úložiska prostredníctvom vytvárania, prideľovania a správy virtuálnych zväzkov (Pracovných priestorov). Tiger Spaces môžu tiež umožniť funkciu Avid bin-lock na zväzku spravovanom Tiger Store, ako aj na akomkoľvek NAS.

Zaisťuje, aby používatelia zostali v kontakte so svojimi údajmi, a to aj po presunutí ich súborov.

Voliteľný modul Tiger Spaces | MAM od spoločnosti IMC Technologies ďalej zvyšuje efektivitu workflow multimediálnych a zábavných aplikácií poskytnutím robustnej správy multimediálnych aktív.

Ukladajte, chráňte a spravujte svoje dôležité údaje lokálne a v cloude s nepretržitou ochranou údajov a správou úložiska. Získajte úplnú ochranu dát, zálohovanie a archiváciu a okamžitú obnovu dát po prípadnej katastrofickej chybe. Prineste do svojich priestorov cloudové výhody a služby bez narušenia svojho workflow.

Tiger Bridge podporuje všetky cloudové úrovne spoločnosti Microsoft, Amazon, Google alebo IBM plus úložisko kompatibilné s Backblaze, Wasabi a cloud S3, plus lokálne úložisko objektov a súborov.

Tiger Pool uľahčuje kombináciu viacerých live zväzkov do zjednotenej a spravovateľnej oblasti úložiska.
S programom Tiger Pool už nie je potrebné zvyšovať kapacitu riskantným rozťahovaním existujúceho súborového systému, alebo vytváraním nového, ťažko spravovateľného a samostatného silového zväzku. Jednoducho pridajte novú live kapacitu do vášho rozsahu a užite si všetok nový priestor navyše. 

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Tiger Technology?

Novinky a projekty Tiger Technology

Podopra Apple M1/M2 v Tiger Store 2.9.3
Tiger Technology

Spoločnosť Tiger Technology vyvíja softvér a navrhuje vysoko výkonné, bezpečné riešenia na správu súborov pre spoločnosti na trhoch Enterprise IT, Surveillance, Media a Entertainment a SMB/SME už od roku 2004. Softvérové portfólio spoločnosti Tiger pozostáva z vysokorýchlostného súborového  systému NAS/SAN zdieľanie, sada virtuálnych zväzkov a správa pracovných priestorov virtuálnych projektov okrem riešení vrstvenia a synchronizácie HSM. Technológia Tiger umožňuje organizáciám akejkoľvek veľkosti a rozsahu spravovať svoje digitálne aktíva on-premise, verejný cloud alebo hybridný model.

Viac informácií o produktoch Tiger Technology nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Tiger Technology?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Tiger Technology? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Tiger Technology?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Tiger Technology, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.