Tiger Technology

Plná integrácia, optimalizácia a podpora.
Ušetrite čas, peniaze a užívajte si pohodu tým, že nebudete musieť tráviť čas integráciou kariet, formátovaním pamäte a zisťovaním, ktoré ovládače vám poskytnú najlepší výkon. Okrem toho aj pomoc s vašou úvodnou inštaláciou, aby ste sa uistili, že všetko vo vašom prostredí beží hladko a podľa očakávaní. A ako bonus navyše ušetríte aj na ročnej údržbe!

Tiger Store vám umožní ľahko zostaviť najškálovateľnejšie platformy NAS a SAN.
Používa sa in-band ako server pre metadáta/údaje a maximalizuje výkon vášho servera.
Keď už jeden server nestačí, stačí k úložisku pripojiť viac serverov (alebo klientov) a nechať Tiger Store rozhodovať o prístupoch k systému.

Tiger Spaces izoluje používateľov od vášho fyzického úložiska prostredníctvom vytvárania, prideľovania a správy virtuálnych zväzkov (Pracovných priestorov). Tiger Spaces môžu tiež umožniť funkciu Avid bin-lock na zväzku spravovanom Tiger Store, ako aj na akomkoľvek NAS.

Zaisťuje, aby používatelia zostali v kontakte so svojimi údajmi, a to aj po presunutí ich súborov.

Voliteľný modul Tiger Spaces | MAM od spoločnosti IMC Technologies ďalej zvyšuje efektivitu workflow multimediálnych a zábavných aplikácií poskytnutím robustnej správy multimediálnych aktív.

Ukladajte, chráňte a spravujte svoje dôležité údaje lokálne a v cloude s nepretržitou ochranou údajov a správou úložiska. Získajte úplnú ochranu dát, zálohovanie a archiváciu a okamžitú obnovu dát po prípadnej katastrofickej chybe. Prineste do svojich priestorov cloudové výhody a služby bez narušenia svojho workflow.

Tiger Bridge podporuje všetky cloudové úrovne spoločnosti Microsoft, Amazon, Google alebo IBM plus úložisko kompatibilné s Backblaze, Wasabi a cloud S3, plus lokálne úložisko objektov a súborov.

Tiger Pool uľahčuje kombináciu viacerých live zväzkov do zjednotenej a spravovateľnej oblasti úložiska.
S programom Tiger Pool už nie je potrebné zvyšovať kapacitu riskantným rozťahovaním existujúceho súborového systému, alebo vytváraním nového, ťažko spravovateľného a samostatného silového zväzku. Jednoducho pridajte novú live kapacitu do vášho rozsahu a užite si všetok nový priestor navyše. 

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Tiger Technology?

Novinky a projekty Tiger Technology

Avid Black Friday 2022
Avid Media Composer 2020 dáva video editorom kreatívnu slobodu!
Tiger Technology

Spoločnosť Tiger Technology vyvíja softvér a navrhuje vysoko výkonné, bezpečné riešenia na správu súborov pre spoločnosti na trhoch Enterprise IT, Surveillance, Media a Entertainment a SMB/SME už od roku 2004. Softvérové portfólio spoločnosti Tiger pozostáva z vysokorýchlostného súborového  systému NAS/SAN zdieľanie, sada virtuálnych zväzkov a správa pracovných priestorov virtuálnych projektov okrem riešení vrstvenia a synchronizácie HSM. Technológia Tiger umožňuje organizáciám akejkoľvek veľkosti a rozsahu spravovať svoje digitálne aktíva on-premise, verejný cloud alebo hybridný model.

Viac informácií o produktoch Tiger Technology nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Tiger Technology?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Tiger Technology? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Tiger Technology?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Tiger Technology, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.