Tilta

Tilta kamerové klietky

V ponuke sa nachádzajú jedny z najoblúbenejších modelov kamerových klietok, rigov a príslušenstva pre pre najpoužívanejšie značky filmových a kompaktných kamier ako Arri, Sony, Blackmagic Design, Canon a ďalšie.

Klietky sa vystavajú z rôznych súčastí do čiastočnej, alebo kompletnej kamerovej ochrany vyrobenej z kovaného hliníku a nerezovej ocele, s možnosťami montáže rôzneho príslušenstva ako horné a bočne rukoväte, batériové platne a mnoho dalšieho.

Tilta bezdrôtový a manuálny follow focus

Bezdrôtový systém pre ovládanie objektívu má prenosový dosah 300 metrov a dodáva sa s pohonnými motormi so zabudovanými bezdrôtovými prijímačmi, ručným ovládačom a voliteľnými dvoma rúčkami – jednou na zaostrovanie a druhou pre clonu a zoom.

V prípade záujmu sú aj k dispozícií klasické manuálne follow-focus modely, ktoré je možné namontovať na kamerový rig a umožňujú vám plynule upravovať zaostrenie. Ich plynulý pohyb zaisťuje plynulú kontrolu ostrenia, dva tvrdé dorazy zaisťujú presné nastavenie.

Tilta matte-boxy

Tilta matte-boxy sú jednými z najobľúbenejších a najpoužívanejších vo filmovom priemysle. Vyrobené z karbónových vlákien disponujú minimálnou hmotnosťou, pričom zachovávajú pružnosť a hlavne pevnosť aj pri najnáročnejších podmienkach. K dispozícií sú fixné a swing-away modely pre rôzne veľkosti používaných objektívov, na prvom mieste s najžiadanejím rozmerom 4 x 5.65″

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Tilta?

Novinky a projekty Tilta

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
TILTA

Spoločnosť Tilta Technology, založená v roku 2008, na začiatku vyrábala len základné produkty kamerových rigov pre digitálne DSLR. Dnes používajú filmári vo všetkých video a film odvetviach nástroje Tilta na uskutočnenie svojich nápadov.

Tím dizajnérov Tilta je odhodlaný vytvárať a vyrábať vysoko kvalitné doplnky pre filmovú a video tvorbu.

Viac informácií o produktoch Tilta nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Tilta?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Tilta? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Tilta?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Tilta, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.