Yamaha

Audio mixpulty Yamaha

Mixážne pulty pre live audio, broadcast, produkciu priestorového zvuku, live eventy alebo inštalácie – rôzne modely audio mixpultov, pre rôzne aplikácie. Mixéry Yamaha si získali uznanie od špičkových zvukových majstrov a inžinierov po celom svete za svoju spoľahlivosť, vynikajúci zvuk a intuitívne ovládanie.

Yamaha reproduktory

Priemyselný štandard štúdiových monitorov, reproduktory pre PA aplikácie, inštalačné reproduktory s montážnym hardvérom, napájané reproduktory so základným mixážnym pultom – kompletná ponuka reproduktorov Yamaha pre širokú škálu aplikácií.

Yamaha reproduktory:

aktívne   |   pasívne   |   inštalačné   |   štúdiové monitory

Yamaha procesory, zosilovače a rozhrania

Široká ponuka rozhraní, zosilňovačov a procesorov Yamaha vrátane programovateľných DSP jednotiek nabitých rozsiahlymi zdrojmi na spracovanie zvuku, multi-efektových procesorov SPX a predkonfigurovaných DSP jednotiek na spracovanie reproduktorov.

rozhrania   |   procesory   |   zosilňovače

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Yamaha?

Novinky a projekty Yamaha

O2 Sport
DIGI TV inštalácia a upgrade
Yamaha

Spoločnosť Yamaha Professional Audio je po celom svete známa ako poskytovateľ inovatívnych a špičkových riešení pre zvukový priemysel. Produktová rada Yamaha obsahuje množstvo svetovo uznávaných štandardných mixpultov, signálové procesory využívajúce špičkovú technológiu DSP, výkonové zosilňovače založené na energeticky efektívnych technológiých a širokú škálu reproduktorov vhodných pre všetko od živého zvuku, cez komerčné inštalácie až po štúdiový odposluch.

Viac informácií o produktoch Yamaha nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Yamaha?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Yamaha? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Yamaha?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Yamaha, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.