ZEISS

ZEISS Supreme Prime Radiance umožňujú kameramanom vytvárať krásne a konzistentné “flares”, no s jednou kľúčovou schopnosťou – ovládaním. To je možné vďaka novo vyvinutej vrstve šošoviek T*Blue. S povlakom ZEISS T*Blue sa môžu kameramani rozhodnúť a plánovať, kedy chcú vytvoriť svetlice, skôr ako sa spoliehajú na nepredvídané efekty.

Všetky objektívy SP majú 95 mm prednú časť so štandardizovanou pozíciou pre zaostrenie a krúžky clony pre ľahkú výmenu objektívu a rýchle časy nastavenia. Rovnako ako rad objektívov CP.3 xD, aj objektívy Supreme Prime sú vybavené technológiou eXtended Data na zaznamenávanie metadát pre produkciu a pracovné toky náročné na VFX.

Objektívy ZEISS CP.3 ponúkajú dokonalú kombináciu vysokej kvality obrazu a spoľahlivej použiteľnosti. Vykazujú čisté a ostré vlastnosti, pre ktoré je spoločnosť ZEISS známa, spolu s vymeniteľným montážnym systémom a pokrytím full-frame. Verzia ZEISS CP.3 XD je vybavená inovatívnou a priekopníckou dátovou technológiou objektívu, ktorá urýchľuje a zjednodušuje pracovný tok pri natáčaní aj v postprodukcii.

Objektívy Cinema Zoom poskytujú veľkú flexibilitu vďaka vymeniteľným mountom, ktoré umožňujú ich použitie so širokou škálou kamier od viacerých výrobcov. K dispozícii je komplexný výber kinofokusov so stálou clonou, dobrou ostrosťou a kontrastom, minimálnym skreslením a vzhľadom, ktorý sa zhoduje s najkvalitnejšími kinematografickými prvkami vrátane objektívov ZEISS / ARRI. Objektívy ZEISS Cinema Zoom, ktoré sú cenovo dostupné, flexibilné a ponúkajú najvyššiu kvalitu, sú neoceniteľným doplnkom každej filmovej súpravy.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od ZEISS?

Novinky a projekty ZEISS

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
ZEISS

Či už nakrúcate reklamu, kde je dôležité vynikajúce farebné podanie, vysoký kontrast, alebo  dramatické sekvencie pri slabom osvetlení pre celovečerný film, kinematografické objektívy ZEISS vám ponúknu výkon, ktorý potrebujete, aby bola každá scéna správna. Vďaka širokej škále ohniskových vzdialeností v dvanástich rôznych rodinách objektívov, z ktorých každý je prispôsobený vašim potrebám, vám kinematografické objektívy ZEISS poskytnú vždy najlepšiu kvalitu, aby vynikol váš projekt.

Viac informácií o produktoch ZEISS nájdete na:

Zaujímate sa o produkty ZEISS?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty ZEISS? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty ZEISS?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov ZEISS, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.