AJA Desktop Software v16

AJA Desktop Software v16

AJA Control Room je zjednotená cross-platformová profesionálna softwarové aplikácia pre Apple MacOS, Windows a Linux, ktorá umožňuje pracovať v 8K/4K/HD/SD formátoch a rozlíšniach spôsobom, ktorý vyhovuje práve vám.

Control Room môže byť použitý ako samostatný prehrávač médií s plnohodnotným prehrávaním alebo audio monitoring hostiteľského systému. AJA Control Room môžete využívať aj v spojení s hardvérovými produktami AJA, ktoré podporujú vysoko kvalitné profesionálne multimediálne typy súborov a najrôznejších formátov. Či už používate súbory v sieti, na IP vysielanie, live vstupy, NDI alebo dokonca ešte klasické páskové médiá, zažite rovnaké uhladené rozhranie na Apple Macos®, na Windows-och alebo Linux-e.

Control Room od AJA obsahuje aj cross-platform podporu pre celú rodinu kodekov Apple ProRes na Windows, Linux alebo MacOS a pridáva natívnu podporu 8K pri použití s kartou AJA KONA 5.

AJA Control Room obsahuje príslušné inštalačky softvérov pre Kona® IO® a T-TAP®. Inštalácia softvérového balíka Desktop Software v16 automaticky nainštaluje aj AJA Control Room.

AJA Control Room
Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.