O nás

Kto sme?

Ako dlhoročný systémový integrátor, skúsený predajca profesionálnej audio/video techniky a autorizovaný servis vám vieme vďaka bohatým skúsenostiam ponúknúť vždy niečo navyše!

UŽ 30 ROKOV S VAMI!

31.10.1991
História spoločnosti
Vznik spoločnosti Centron Slovakia s.r.o. sa datuje k 31. 10. 1991. Od založenia pôsobíme už viac ako 30 rokov na slovenskom a českom trhu ako distribútor, predajca a integrátor profi audio a video techniky.

V našom najlepšom záujme je promptne reagovať na technický pokrok a vývoj vo svete a neustále prinášať inovatívne audio/video produkty a riešenia našim zákazníkom.
31.10.1991
Štruktúra spoločnosti
Spoločnosť Centron Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Centron Technische Handelsgesellschaft m.b.H. so sídlom vo Viedni. Táto spoločnosť je jedným z vedúcich európskych integrátorov v oblasti dodávok profesionálnych audiovizuálnych systémov a návrhov, riadenia a realizácie projektov na základe audiovizuálnych a komunikačných technológií.
Stabilný tím
Možnosť kombinovať produkty rôznych výrobcov a garancia kompatibility hrá kľúčovú úlohu pri našej práci, ktorú si veľmi dobre hodnotia aj naši zákazníci a partneri. Vzhľadom na široký záber aktivít, dokážeme naše riešenia presne "našiť" na potreby klientov.

Fakt, že disponujeme vyškolenými odborníkmi v broadcast video, digitálnej filmovej technike, v audio technike, v IT riešeniach pre audiovizuálne systémy alebo v storage riešeniach, je najlepším predpokladom na dosiahnutie obojstranne výhodných výsledkov.
Značkové zázemie
Centron Slovakia sa okrem distribúcie a predaja profi audio/video techniky zaoberá aj integráciou a servisom produktov popredných výrobcov. Usilujeme sa poskytnúť tie najlepšie podmienky svojim klientom.

V našej ponuke nájdete produkty od spoločností ako Sony, Canon, Avid, Orad, Evertz, Nevion, Harmonic, Genelec, Yamaha, Sachtler, Teradek a mnoho iných, ktoré tak ako naša spoločnosť, prinášajú na náš trh ten najvyšší štandard.

Pozrite si všetky značky v našej ponuke.

Buďte s nami v kontakte!

Chcete vedieť o novinkách z oblasti profi audio/videa? Radi by ste sa dozvedeli o akciách a špeciálnych produktových zľavách ako prvý? Potom nás sledujte na sociálnych sieťach alebo odoberajte náš newsletter.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.