Creamsource LNX

Creamsource LNX

Možno ste v posledných mesiacoch vďaka Creasource LNX na rôznych veľtrhoch a eventoch po celom svete videli “stenu” CreamWall od spoločnosti Creamsource. Pomocou tohto montážneho systému Creamsource LNX je možné zostaviť a zmontovať LED svetlá ako Vortex 4 alebo Vortex 8 do matice od 6 až do 64 LED svetiel, aby sa vytvoril jeden veľký unifikovaný zdroj svetla.

Systém LNX je k dispozícii ako jednotlivé komponenty ale aj ako kompletný a cenovo zvýhodnený kit, ktorý pozostáva zo 6 svoriek a 24 kolíkov a je k dispozícii na objednanie práve teraz!

LNX kalkulačka

Pomocou tejto kalkulačky môžete rýchlo vizualizovať celú zostavu svetiel Vortex pomocou systému LNX Rigging System. Stačí zadať počet radov a stĺpcov svetiel ktoré potrebujete, vyberte typ upevnenia a orientáciu a stačí stlačiť “Visualise”. Systém vám zobrazí vizuálne rozloženie LED steny ako aj potrebný počet LNX komponentov potrebných na vystavanie takejto steny.

Viac informácií o systémem Creamsource LNX nájdete na stránkach Creamsource.

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.