Blackmagic Design

Spoločnosť Blackmagic Design ponúka digitálne kamery na filmovú tvorbu a live produkciu. Vďaka kamerám ako URSA Mini, URSA Broadcast alebo Pocket Cinema Camera si určite nájdete vhodný model pre váš najbližší projekt.

Série kamier Blackmagic Design:

URSA Mini Pro 4.6K  |  URSA Mini Pro 12K  |  Pocket Cinema Camera  |  Micro

Produktový rad videoréžií Blackmagic ATEM obsahuje model pre každú príležitosť, projekt či využitie. Od cenovo dostupných modelov ako ATEM Mini, cez kompletné videoréžie ATEM Television Studio až po plne vybavené ATEM 4M/E Broadcast Studio 4K alebo Constellation 8K. Veľká variabilita, množstvo HDMI a SDI vstupov, DVE efekty, ISO recording a ďalšie populárne nástroje a funkcie.

Séria videoréžií ATEM:

Mini  |  Studio  |  Panel

Od miniatúrneho rekordéra Studio Mini s nepretržitým záznamom na dve SD karty až do 2160p30, po verziu Extreme 8K HDR s pokročilým záznamom do H.265 formátu, internou vyrovnávacou pamäťou, s dotykovou obrazovkou, možnosťou ovládania ako klasické VTR alebo záznam na bežne dostupné média ako SSD, SD alebo CFast karty. Séria VTR produktov Blackmagic HyperDek ponúka presne to, čo potrebujete.

Séria videorekordérov HyperDeck:

Mini  |  Studio  |  Extreme

Blackmagic prevodníky sú používané vo všetkých typoch produkcie od filmovej, cez live eventy až po televíznu výrobu. Od jednoduchších Micro Conveter-ov, cez klasicke Mini prevodníky až po pokročilé modeli Teranex Mini. Z viac ako 30 prevodníkov si určite vyberiete vhodý prevodník pre vás!

Séria prevodníkov signálu:

Micro  |  Mini  |  Teranex

Minitoring signalu berie Blackmagic vážne a v portfóliu produktov nájdete množstvo cenovo dostupných modelov. Od mobilných a kompaktných monitorov/rekordérov Video Assist, cez 19″ rack SmartView 4K alebo dvojmonitor SmartView až po Audio Monitor 12G.

Séria moniotorov Blackmagic:

SmartView  |  Video Assist  |  Multiview  |  Audio Monitor

Najpopulárnejšie I/O PCIe karty Blackmagic DeckLink a Intensity su už de facto štandardom s množstvom dostupných modelov pre Windows a Apple MacOS. Produktý rad dopĺňajú externé Thunderbolt rozhrania UltraStudio, ktoré sú ideálnym doplkom k stále populárnejším notebookom a voľnosti práce kdekoľvek, aj priamo na natáčaní!

Séria karier a rozhraní:

DeckLink   |   UltraStudio   |   Intensity

Blackmagic Videohub je séria pokročilých a kompaktných krížových prepínačov zmiešaného formátu vo veľkostiach 12×12, 20×20 alebo 40×40 so 6G/12G-SDI pre prácu v SD, HD a Ultra HD. Široké možnosti ovládania robia z týchto smerovačov jasnú voľbu pre množstvo projektov a aplikácií.

Najdôveryhodnejší kľúčovací systém na svete má teraz nastavenia kľúča na jeden dotyk, neuveriteľné nové spracovanie obrazu a 12G-SDI pre Ultra HD! Blackmagic Ultimatte je pokročilí procesor pracujúci v reálnom čase určený pre novú generáciu vysielacej grafiky. Ultimatte  obsahuje úplne nové algoritmy, ktoré poskytujú skutočné fotorealistické kompozície.

Blackmagic DaVinci je najobľúbenejšie hollywoodske riešenie na strih, vizuálne efekty, animovanú grafiku, farebné korekcie a postprodukciu zvuku – to všetko v jednom softwarovom nástroj pre Apple Mac, Windows a Linux! Plus množstvo doplnkov pre pohodlnejšiu a rýchlejšiu prácu.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Blackmagic Design?

Novinky a projekty Blackmagic Design

Blackmagic Design ATEM ISO Promo
Novinky z NAB 2023 – Blackmagic Design
Nové Blackmagic ATEM a Studio Camera 6K Pro
Limitovaná akcia – Blackmagic Pocket Cinema Camera Pro EVF zdarma!
Blackmagic Design

Blackmagic sa rýchlo stal sa jedným z popredných svetových inovátorov  produktov a riešení pre audio/video produkciu vo všetkých aspektoch, od kamier, cez prevodníky, záznam, až po farebnú korekciu a štúdiové vybavenie.

Medzi hlavné produkty spoločnosti Blackmagic patria predovšetkým kamery URSA a Pocket Cinema Camera, videoréžie ATEM, prevodníky signálu Teranex, videorekordéry a prehrávače HyperDeck, krížové prepínače VideoHub, strihový software DaVinci a Fusion alebo moniory SmartView a Video Assist.

Blackmagic Design sa zameriava na to, aby umožňoval prístup k videu v tej najvyššej kvalite pre každého záujemcu.

Viac informácií o produktoch Blackmagic Design nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Blackmagic Design?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Blackmagic Design? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Blackmagic Design?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Blackmagic Design, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.