Canon

Či už ste vo filmovaní začiatočník, alebo profesionál, ktorý sa usiluje o čo najlepšiu kvalitu obrazu, videokamery od spoločnosti Canon ponúkajú výnimočné výsledky. Od mimoriadne kompaktnej 4K videokamery s CMOS snímačom s technológiou Dual Pixel CMOS AF, integrovaným zoom objektívom a 3G-SDI výstupom až po Cinema EOS kamery novej generácie s plnoformátovým snímačom s rozlíšením 5,9K a podporou interného záznamu vo formáte 4K RAW a vysokým dynamickým rozsahom. Stačí si len vybrať!

Séria kamier Canon:

C100  |  C200  |  C300  |  C500  |  C700  |  C70

Či uz sa jedná o fotografické zoom objektívy EF alebo RF, ultraširoke 2/3″ ENG objektívy pre 4K broadcast, alebo širokú škálu filmových objektívov s EF alebo PL mountom. Objektívy Canon sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky požiadavky – od tvorcov dokumentárnych filmov, cez filmovú tvorbu až po rýchlu a náročnú televíznu produkciu. Objektívy Canon majú excelentnú optickú kvalitu, podporujú najnovšie požiadavky na 4K HDR vysielanie a zároveň ponúkajú extrémne široký výber pre takmee akýkoľvek projekt. 

Séria objektívov Canon:

ENG  |  Cine  |  Foto

Profesionálne referenčné 4K displeje od spoločnosti Canon so širokým farebným gamutom a vysokým dynamickým rozsahom pre vysielanie a filmovú produkciu. Vynikajúca kvalita a unikátna znalosť oblasti zobrazovania v spoločnosti Canon a pokrokové zobrazovacie technológie zaisťujú neustálu a presnú reprodukciu farieb a obrázkov vo vysokom rozlíšení.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Canon?

Novinky a projekty Canon

Letný Canon Cashback 2023
Canon Black Friday 2022
Zimný Cashback Canon 2022
Letný Canon Cashback 2022
Canon

Spoločnosť Canon je priekopníkom v dizajne broadcast a ENG objektívov. Bolo to pred viac ako 60 rokmi, čo Canon predstavil prvý
objektív, ktorý mal v tom čase najvyšší zoom v celom odvetví. Odvtedy Canon pokročil v umení výroby a návrhu špičkovej optiky, zlepšil
dizajn na mnohých frontoch a úzka spolupráca s televíziami, filmármi a producentami z celého sveta pomohla vytvárať  jedny z najkvalitnejších a najinovatívnejších produktov na svete.

Portfólio produktov Canon sa za ostatné roky rozšírilo a momentálne medzi produktami nájdete filmové optiky, zoom optiky, digitálne filmové kamery EOS, HD videokamery a 4K kamkordéry, populárne fotoaparáty a zrkadlovky, PTZ kamery a samozrejme obrovské množstvo fotografických objektívov Canon EF a .

Viac informácií o produktoch Canon nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Canon?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Canon? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Canon?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Canon, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.