Creamsource

Vortex 4 a Vortex 8 sú versatilné All-in-one RGBW LED panely, navrhnuté a postavené unikátnou technológiou a prevedením, ktoré z týchto Creamsource panelov robia jedinečné svetelné zdroje pre vašu produkciu. Vortex systém s CCT v rozsahu od 2200K do 15000K, ktorý možno použiť ako tvrdé punch svetlo na odrazenie či pretlačenie difúzie, alebo ako krémové mäkké svetlo s Creamsource Dome alebo DoPchoice Snapbag. Efekty a farebné gély sú zabudované do najnovšej architektúry CreamOS spolu s radom nových funkcií zabalených do intuitívneho používateľského rozhrania.

Nepredvídateľné počasie a chaotické efektové zariadenia  už nie sú pre oddelenie osvetlenia s Vortex starosťou. Vortex8 a Vortex 4 sú IP65, odolné voči vode a utesnené pre maximálnu bezpečnosť a efektivitu. Dážď, sneh a prach Vortex nezastavia.

Vortex 4  |  Vortex 8  

Creamsource SpaceX je inovatívny prístup k vysokovýkonnému filmovému a televíznemu osvetleniu poskytujúci celospektrálny mäkký svetelný zdroj. SpaceX kombinuje najnovšiu technológiu LED so sofistikovaným manažmentom farieb, optimalizovaným tvarovým faktorom, ergonómiou a elegantným dizajnom v malom balení s hmotnosťou 18 kg.

SpaceX sa môže pochváliť radom šiestich výkonných LED motorov, chladených vysoko účinným a tichým ventilátorovým systémom a integrovaným ľahkým napájacím zdrojom priamo do svietidla – odstraňuje objemné a ťažké externé ballasty.

Creamsource Micro je prvé skutočné kompaktné LED svetlo v ich produktovej rade.

Micro Bender sa vyznačuje odolným a vodotesným dizajnom s krytím IP65, čo znamená, že ho možno použiť za každého počasia. Svetelný výkon má rovnakú vynikajúcu kvalitu ako zvyšok radu Creamsource, s farebnou teplotou nastaviteľnou od 2700 do 6500 K a s výkonom iba 80 W konkuruje svetelnému výkonu a prieraznosti typickom pri niektorých 200 W HMI svetlách.

Creamsource Micro Color obsahuje kalibrované červené, zelené, modré a biele LED diódy (RGBW) – takže okrem vytvárania krásneho bieleho svetla v akomkoľvek CCT od 2 200 K do 15 000 K má tiež nastavenie zelenej/purpurovej a dokáže produkovať živé, nasýtené farby. .

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Creamsource?

Novinky a projekty Creamsource

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
Creamsource

Od samého začiatku v roku 2004 sa spoločnosť Creamsource zamerala na navrhovanie svetiel, ktoré nielen vyriešili problémy filmového a televízneho priemyslu, ale aj pokročili omnoho ďalej. Inými slovami, svetlá, ktoré dokážu viac a sú lepšie ako tie, ktoré už existujú v priemysle.

Pokračujú v priekopníctve nových riešení pre toto odvetvie a ich rýchle možnosti navrhovania a zostavovania spolu s náročnými štandardmi kvality priviedli Creamsource do kontaktu s niektorými z najprogresívnejších spoločností vo svete filmovej a televíznej produkcie.

Viac informácií o produktoch Creamsource nájdete na:

© Centron Slovakia s.r.o., Všetky práva vyhradené.

Zaujímate sa o produkty Creamsource?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Creamsource? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Creamsource?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Creamsource, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.