Logickeyboard

Profesionálne klávesnice na strih a spracovanie videa sú krásne a dokážu vám ušetriť kopec času. V dnešnej dobe netrpezlivosti je ľudskou prirodzenosťou hľadať skratky. Klávesnice od Logickeyboard s najpoužívanejšími skratkami obsahujú až 200 skratiek a dokážete tak zrýchliť svoje úpravy až o 50%.

Klávesnice napr. pre:

Adobe Filmmaker   |   Apple Final Cut X   |   Avid Media Composer   |   Blackmagic DaVinci Resolve

Klávesové skratky a klávesnice na úpravu zvuku sú výkonným nástrojom na maximalizáciu vášho procesu editácie. Urýchlite svoju postprodukciu pomocou klávesových skratiek. Tieto klávesnice vám dokážu zlepšiť a zrýchliť proces kreatívnej tvorby vo vašej obľúbenej audio alebo DAW aplikácii.

Klávesnice napr. pre:

Ableton Live   |   Adobe Audition   |   Avid Pro Tools   |   Steinberg Cubase / Nuendo

Klávesové skratky a klávesnice pre tvorbu 2D a 3D grafiky. Vyberte si množstva klávesníck Logickeyboard pre aplikácie ako Adobe Photoshop, Lightroom, Capture One alebo univerzálnejšie klávesnice pre profi fotografov alebo dizajnérov.

Klávesnice napr. pre:

Adobe Photoshop   |   Adobe Lightroom   |   Capture One Pro   |   Maxon Cinema 4D

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Logickeyboard?

Novinky a projekty Logickeyboard

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
Logickeyboard

Logickeyboard vyrába vysokokvalitné klávesnice pre Windows a Apple Mac pre najlepších digitálnych umelcov, strihačov, editorov, gradingových umelcov, skladateľov, zvukových dizajnérov, hudobníkov, fotografov a mnohých ďalších. kreatívných profesionálov. Kreatívne klávesnice od spoločnosti Logickeyboard podporili kreatívnu prácu pri tvorbe mnohých filmov, televíznych relácií, hudobných produkcií alebo pri 3D tvorbe.

Profesionálne klávesnice Logickeyboard sú dostupné na produkty od výrobcov ako Adobe, AVID, Blackmagic Design, Apple, Autodesk, Grass Valley, Ableton, Steinberg, Cakewalk alebo Maxon.

Viac informácií o produktoch Logickeyboard nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Logickeyboard?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Logickeyboard? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Logickeyboard?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Logickeyboard, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.