Postium

Monitory OBM

True HDR 4K monitory Postium sú určené pre profesionálnu produkciu a postprodukciu. Ponúkajú vynikajúci výkon, ako aj jedinečné a pokročilé funkcie vrátane vynikajúeho podania čiernej, či monitory s možnosťou optimalizované a navrhnuté do prenosových vozov. Monitory Postium ponúkajú profesionálny výkon, presnú reprodukciu farieb, 3D LUT alebo podporu HDR.

Monitory PRM

Monitory Postium série PRM sú určené pre najrôznejšie aplikácie na monitorovanie HD/SD signálu uhcytené v 19″ rack stojanoch. Séria PRM obsahuje niekoľko modelov rôznych veľkostí displeja s podporou viacerých formátov, 12-bitovým spracovaním, funkciou Source ID a množstvom ďalších funkcí.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Postium?

Novinky a projekty Postium

Prenosové vozidlo HD5 ČT
Postium

Od založenia v roku 1999 je spoločnosť Postium dôveryhodným dodávateľom profesionálnych vysielacích, filmových a štúdiových monitorov pre mnohé spoločnosti na celom svete. Už viac ako desať rokov kombinuej technológiu a odborné znalosti so spätnou väzbou od zákazníkov pri navrhu, vývoji a výrobe vlastných LCD monitorov, ktoré v súčasnosti vo veľkej miere využíva mnoho vysielacích staníc, štúdií, produkcií a prenosových vozidiel po celom svete.

Postium monitory zostávajú jedným z najlepších na svete vďaka svojim jedinečným a inovatívnym funkciám. Okrem toho nedávno vyvinuli a začali s dodávkou niekoľkých nových produktov na všestranné monitorovanie, ktoré majú rôzne veľkosti až do 55″.

Viac informácií o produktoch Postium nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Postium?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Postium? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Postium?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Postium, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.