Rode

RODE mikrofóny

Základom kvalitnej hudobnej produkcie alebo nahrávky je kvalitný mikrofón. V ponuke spoločnosti RODE si môžete vybrať  množstva dynamických, kondenzátorových, USB, štúdiových alebo kamerových mikrofónov.

štúdiové   |   kamerové   |   live

RODE audio rozhrania

Mixputly alebo audio rozhrania RODE umožňujuú nahrávať niekoľko stôp súčasne, jednoduchú úpravu jednotlivých kanálov a perfektnú integráciu so softwarovými aplikáciamy. Skúsený užívatelia ocenia kvalitné predzosilovače a začínajúci podcasteri a youtuberi ocenia rýchlosť nastavenia a profesionálny zvukový výstup.

Bezdrôtové mikrofóny RODE

Bezdrôtové systémy RODE ponúkajú praktické riešenia, ktoré sa uplatnia všade tam, kde treba zabezpečiť kvalitnú zvukovú produkciu a mať voľnosť pohybu. RODE má v ponuke hneď niekoľko riešení bezdrôtových systémov a príslušenstva.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Rode?

Novinky a projekty Rode

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
RODE

RODE Microphones je austrálsky dizajnér a výrobca mikrofónov, príslušenstva a zvukového softvéru. Rode produkty sa používajú pri štúdiovom a lokalizovanom nahrávaní zvuku spolu so zosilnením živého zvuku.

S technologickým pokrokom a relatívne nízkymi nákladmi na vybavenie pre domácich nadšencov nahrávania, ktoré v 90. rokoch dosiahli nové výšky, sa pripravil priestor pre vstup lacného a kvalitného mikrofónu.

Po získaní mikrofónu z Číny a otestovaní trhu v Austrálii začali Henryho syn Peter Freedman a RØDE v 1990 rokoch vytvárať infraštruktúru na navrhovanie a výrobu mikrofónov v Austrálii.

Čoskoro plne austrálsky navrhnutý a vyrobený RØDE NT2 začal schádzať z výrobnej linky a počal úžasnú cestu, vďaka ktorej RØDE prinieslo revolúciu v spôsobe, akým ľudia zaznamenávajú zvuk každý deň po celom svete.

Viac informácií o produktoch Rode nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Rode?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Rode? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Rode?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Rode, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.