Sennheiser

Sennheiser bezdrôtové mikrofóny

Bez ohľadu na to, či ste mimoriadne aktívnym umelcom, divadelným nomádom alebo iba dvojstupňovým tulákom, bezdrôtové mikrofónové systémy Sennheiser vám umožnia zaistiť, že budete vždy na dobrej ceste a budete vystupovať s istotou. Naša rada bezdrôtových mikrofónov, výkonných vysielačov, prijímačov a skvele znejúcich monitorov do uší poskytuje každému umelcovi vybavenie potrebné na to, aby zostal verný svojmu zvuku. Aj tie najnáročnejšie udalosti na celom svete závisia od bezdrôtových systémov Sennheiser, ktoré zaisťujú optimálny zvuk a slobodu pohybu.

Sennheiser mikrofóny

Či už slovom, spevom alebo hrou – každé predstavenie je o vášni, ktorú mu dávate, a tiež o vašom javiskovom alebo štúdiovom vybavení. Profesionálne mikrofóny Sennheiser napĺňajú túto časť veľkou a presvedčivou silou. Produktom Sennheiser dôverujú najväčší svetoví umelci a preto aj vy určite nájdete perfektný podcastový mikrofón pre vaše živé prenosy alebo klopový mikrofón, ktorý vás priblíži k publiku alebo k filmovým produkciám. Mikrofóny Sennheiser nájdete naživo na pódiách po celom svete, v profesionálnych štúdiách a v televíznom vysielaní.

ručné   |   smerové   |   klopové   |   štúdiové

Sennheiser slúchadlá

Slúchadlá Sennheiser prinášajú prirodzený a podrobný zvuk, efektívne tlmenie hluku a schopnosť zvládať vysoké úrovne hlasitosti a mali by byť súčasťou DNA všetkých slúchadiel vyrobených tak, aby zvládli rutinu štúdia, rovnako ako robustná konštrukcia a vynikajúci komfort nosenia. Napokon, štúdiové vybavenie Sennheiser nevyvíja iba od včera, ale odvtedy, čo bola spoločnosť založená.

Sennheiser ponúka štúdiové slúchadlá a headsety pre všetky druhy aplikácií, od monitorovania po ovládanie videa, komentátorské stanovištia, dorozumievanie a ďalšie aplikácie. Vysoko kvalitné náhlavné mikrofóny zaisťujú vynikajúcu zrozumiteľnosť reči v akomkoľvek prostredí.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Sennheiser?

Novinky a projekty Sennheiser

Štúdio/Réžia SK3 v Českej televízií v Prahe
Sennheiser

Spoločnosť Sennheiser je jeden z najväčších svetových výrobcov profesionálnej a spotrebnej zvukovej techniky od roku 1945. Je popredným svetovým výrobcom vysoko kvalitných audio produktov.

Sennheiser je známy predovšetkým svojími slúchadlami (spotrebiteľské, bezdrôtové, štúdiové, letecké, headsety), profesionálnymi mikrofónmi a celou škálou bezdrôtových mikroportov.

Viac informácií o produktoch Sennheiser nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Sennheiser?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Sennheiser? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Sennheiser?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Sennheiser, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.