Sony

Ponuka najpopulárnejších profesionálnych videokamier od spoločnosti Sony umožňuje úplnú kreatívnu, prevádzkovú a ekonomickú flexibilitu. V ponuke nájdete profesionálne broadcast kamery pre štúdiovú a live produkciu, digitálne filmové kamery, kompaktné kamkordéry, ENG kamkordéry pre broadcast/televíziu, dokumentárnu tvorbu alebo diaľkovo ovládané inštlačné PTZ kamery.

Séria kamier a kamkordérov:

filmové  |  broadcast  |  kompaktné   |  PTZ  

Audio a mikrofóny

Sony profesionálne zvukové portfólio ponúka inovatívne riešenia mikrofónov a zahŕňa špičkové digitálne a analógové bezdrôtové systémy, káblové a klopové mikrofóny, prenosné digitálne záznamníky, mixéry a AV zosilňovače.

Séria audio doplnkov a mikrofónov:

bezdrôtové  |  shotgun  |  klopové  |  slúchadlá

Referenčné monitory

Spoločnosť Sony dodáva množstvo profesionálnych monitorov pre najrôznejšie profesionálne aplikácie, ktoré ťažia z ocenených technológií ako TRIMASTER EL ™, ChromaTru alebo OLED. Monitory pre 4K, HDR a Full HD, vysielacie a produkčné monitory dostupné v širokej škále veľkostí a sú ideálne pre štúdiové, postprodukčné a exteriérové aplikácie.

 

Séria náhľadových monitorov:

BVM  |  PVM  |  LMD

Videoréžie

Celá škála produkčných videoréžií spoločnosti Sony, live systémov a obrazových procesorov zahŕňa sériu prepínačov novej generácie MVS, riadiaci systém automatizácie diskusných staníc, viac formátové obrazové procesory a smerovacie prepínače, live IP produkčné jednotky a príslušenstvo.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Sony?

Novinky a projekty Sony

Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Sony Summer Cashback 2023
Sony FX9 Trade-in promo akcia
Sony

Spoločnosť Sony Professional je popredným dodávateľom audiovizuálnych a technologických riešení pre spoločnosti v rôznych odvetviach vrátane multimédií a vysielania, video bezpečnosti, maloobchodu alebo dopravy.

S viac ako 25-ročnými skúsenosťami s dodávaním inovatívnych produktov na trh má spoločnosť Sony ideálnu pozíciu na poskytovanie výnimočnej kvality a pridanej hodnoty svojim zákazníkom. Spoločnosť Sony v spolupráci so sieťou etablovaných technologických partnerov poskytuje riešenia typu end-to-end, ktoré zodpovedajú potrebám zákazníka.

Medzi Sony produkty v ponuke patria Broadcast & Pro AV, broadcast riešenia, projektory, profesionálne displeje, medicínske zariadenia a konferenčné riešenia.

Viac informácií o produktoch Sony nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Sony?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Sony? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Sony?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Sony, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.