Teradek Node

Teradek NODE modemy

Nové Teradek NODE modemy ponúkajú spoľahlivé, vysokorýchlostné globálne mobilné pripojenie cez verejné a kúkromné (RBRS) siete LTE/5G.

Modemy Teradek Node, ktoré sú k dispozícii ako integrované riešenie v Teradek Prism Mobile, alebo ako samostatné zariadenie, poskytujú vysielateľom flexibilné možnosti pripojenia, ktoré umožňujú vzdialené prispievanie videa a workflow z kamery do cloudu pre profesionálne športové podujatia, okamžíté správy a koncerty.

Teradek Node porovnanie

Teradek NODE modemy sa bez problémov integrujú so širokou škálou produktov Teradek, aby zlepšili vašu live produkciu a pracovné postupy pre “on set” workflow. Či už ich používate v teréne na dosiahnutie neprerušovaných streamingových pripojení, alebo ich používate na lokácií na urýchlenie postprodukčného workflow medzi kamerami a cloudom, modemy Node poskytujú spoľahlivé a vysokorýchlostné pripojenie pre vaše produkty Teradek kdekoľvek pôsobíte.

Viac informácií o Teradek Node modemoch nájdete na stránkach výrobcu

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.