Cooke

Cieľom bolo dodať menší, ľahší objektív, ktorý ponúka rovnaké rozlíšenie, optickú kvalitu a spoľahlivosť ako S4/i, ale za nižšiu cenu. Cooke verí, že optiky by mali byť rovnako vhodné na natáčanie filmov a digitálnych obrázkov po a aj nad rozlíšenia 4K.

Všetky vlastnosti anamorfických optík, ktoré dnes požadujú tvorcovia filmov, s Cooke Look® a oválnym bokehom. Toto je Cooke Anamorphic/i Look. Poskytujú krásny obraz pre film a sú zvlášť vhodné pre použitie s digitálnymi kamerami. Korigovaná aberácia Anamorphic/i optiky funguje výnimočne dobre na celej ploche záberu, astigmatizmus, či bočné a pozdĺžne farby – ktoré vašim záberom dodajú tvar, formu a dušu.

Nakrúcajte s veľmi širokouhlým uhlom až po tele záber s Cooke 35-140 mm Anamorphic/i zoom so štvornásobným zväčšením. Prípadne môžete skúsiť extrémny teleobjektív Cooke 45-450 mm Anamorphic/i zoom s 10x zväčšením.

Toto sú pravdivé, popredné anamorfické zoomy s kreatívnou flexibilitou, ktorú kameramani čakali roky. Nový, patentovaný optický dizajn Cooke spája jedinečnú kombináciu atribútov.

Vynikajúci optický a mechanický výkon, kontrola flare, skreslenia, závojového oslnenia a sférických aberácií pri plnej clone. Mechanizmus cam-type focus umožňuje plynulé nastavenie zaostrenia. Modulárna konštrukcia zvyšuje ľahkú údržbu a servisovateľnosť.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Cooke?

Novinky a projekty Cooke

Cooke /i technológia pre Full Frame
Cooke

Britský výrobca /i Technology objektívov so sídlom v Thurmastone v Leicesteri. V centre toho, čo robí Cooke špeciálnym, je „Cooke Look“. “Cooke Look” je o obrazovej vede o tvorbe krásnych záberov pre filmový priemysel.

Cooke vyrába širokú škálu šošoviek vhodných pre viaceré filmové aplikácie. Všetky šošovky sú farebne zladené, takže si ich môžete s istotou vymeniť. Šošovky sú ľahko udržiavateľné, presné a spoľahlivé. Boli testované pri teplotách od -20 až do 40 ℃. Väčšina šošoviek Cooke, ktoré kedy vyrobili, sa neustále používa doteraz v každodennom užívaní.

Viac informácií o produktoch Cooke nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Cooke?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Cooke? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Cooke?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Cooke, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.