Konvision

Broadcastové, referenčné a colorovacie monitory Konvision sú dostupné v širokej škále rozmerov, svietivosti a rozlíšeniach.  Pohybujú sa v rozmeroch od 17 palcov až do 65 palcov a to všetko so špičkovými parametrami a možnosťami, ako rozlíšením 8K, prepracovanou technológiou HDR, 12 Bit spracovaním videa, či svietivosťou 400cd/m².

V ponuke nájdete samozrejme aj menej náročné riešenia, ako štandardné rozlíšenia FullHD/2K, s profesionálnymi možnosťami kalibrácie, kontroly obrazu a 2K/3G/HD/SD-SDI pripojeniami. Všetko v robustnom prevedení, čo s produktov Konvision robí ideálne monitory pre použitie v OB/DSNG prenosových vozoch, či exteriérovej náročnej produkcií.

Prenosné vysielacie monitory Konvision 8″-9″ majú kovový dizajn púzdra, sú super tenké a ľahké, ľahko sa montujú na kamery zo všetkých strán, ponúkajú kombinácie s rôznymi vymeniteľnými batériovými doskami. Obsaujú vstavané waveform, vektoroscope, histogram a ďalšie broadcast funkcie, ktoré z nich robia príjemnú voľbu pre profesionálne aplikácie na snímanie, vysielanie a produkciu.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Konvision?

Novinky a projekty Konvision

Rekonštrukcia prenosového vozu HD1 ČT
Konvision

Konvision Technology je hi-tech spoločnosť špecializujúca sa na vývoj a výrobu profesionálnych vysielacích, referenčných a colorovacích video monitorov. Od založenia v roku 2009, so svojou základnou hodnotou “professional makes perfect”, konvision sa venuje moniorom ako svojmu hlavnému produktu, sústreďuje úsilie na technologické inovácie, poskytuje používateľom vysokokvalitné monitory a snaží sa podporovať neustály rozvoj globálneho vysielania a filmového priemyslu.

 

 

Viac informácií o produktoch Konvision nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Konvision?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Konvision? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Konvision?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Konvision, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.