HD1 ČT

Rekonštrukcia prenosového vozu HD1 ČT

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp

Väčšina technológia prenosového vozu Českej televízie HD1 ČT bola 12 rokov stará, niektoré zariadenia už nespoľahlivé, vyžadujúce obmenu a už nemali podporu u svojich výrobcov. Súčasne bola nutná rekonštrukcia vzduchotechniky z dôvodu opotrebovania klimatizačných komponentov a rozvodov vzduchu. Dochádzalo ku nedostatočnému a nerovnomernému chladeniu a častej poruchovosti.

Prenosový voz HD1 je značne špecifický svojím priestorovým usporiadaním. Priestor je rozdelený na 4 priestory a 5 výsuvných častí. Jednotlivé technologické zariadenia sú účelne rozložené takmer do všetkých častí vozidla, prepojenie je potom realizované káblovými kanálmi a káblovými priemyselnými reťazami do výsuvných častí.

Na tejto zložitej rekonštrukcií HD1 ČT vozu sme spolupracovali so spoločnosťou SMART Informatics a hlavnou náplňou projektu, v rekordnom čase 2 a pol mesiaca, bola výmena video matice (RIEDEL), výmena riadiaceho systému, výmena video monitorovania (Sony/SWIT), upgrade zvukovej infraštruktúry, výmena audio mixážneho pultu(STUDER) a skoro kompletná výmena audio/video kabeláže.

Použité značky:

Realizácia projektu:

Zaujal vás tento projekt?

Máte v pláne riešiť podobný projekt a radi by ste ho predtým skonzultovali? Kontaktujte nás a radi vám poradíme a pomôžeme s jeho realizáciou.

Ďalšie referencie

1

Zaujal vás tento projekt?

Plánujete v blízkej budúcnosti riešiť niečo podobné?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt a navrhneme vhodné riešenie.

Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.