HD1 ČT

Rekonštrukcia prenosového vozu HD1 ČT

Väčšina technológia prenosového vozu Českej televízie HD1 ČT bola 12 rokov stará, niektoré zariadenia už nespoľahlivé, vyžadujúce obmenu a už nemali podporu u svojich výrobcov. Súčasne bola nutná rekonštrukcia vzduchotechniky z dôvodu opotrebovania klimatizačných komponentov a rozvodov vzduchu. Dochádzalo ku nedostatočnému a nerovnomernému chladeniu a častej poruchovosti.

Prenosový voz HD1 je značne špecifický svojím priestorovým usporiadaním. Priestor je rozdelený na 4 priestory a 5 výsuvných častí. Jednotlivé technologické zariadenia sú účelne rozložené takmer do všetkých častí vozidla, prepojenie je potom realizované káblovými kanálmi a káblovými priemyselnými reťazami do výsuvných častí.

Na tejto zložitej rekonštrukcií HD1 ČT vozu sme spolupracovali so spoločnosťou SMART Informatics a hlavnou náplňou projektu, v rekordnom čase 2 a pol mesiaca, bola výmena video matice (RIEDEL), výmena riadiaceho systému, výmena video monitorovania (Sony/Konvision), upgrade zvukovej infraštruktúry, výmena audio mixážneho pultu(STUDER) a skoro kompletná výmena audio/video kabeláže.

Použité značky:

Realizácia projektu:

Zaujal vás tento projekt?

Máte v pláne riešiť podobný projekt a radi by ste ho predtým skonzultovali? Kontaktujte nás a radi vám poradíme a pomôžeme s jeho realizáciou.

Ďalšie referencie

Zaujal vás tento projekt?

Plánujete v blízkej budúcnosti riešiť niečo podobné?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt a navrhneme vhodné riešenie.

Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.