Rekonštrukcia regionálneho štúdia RTVS Košice

Rekonštrukcia Regionálneho štúdia RTVS Košice

Koncom roku 2019 sme realizovali inštaláciu a integráciu technológií v novo zrekonštruovaných priestoroch Košického regionálneho štúdia RTVS.

Podpredseda Rady RTVS Martin Kákoš, ktorý viedol rokovanie rady, ocenil výraznejšiu technologickú obnovu košického štúdia. “Myslím si, že je to nevyhnutné, pretože dlhé roky to bolo zanedbávané a práve zaostávanie v oblasti technologického vybavenia v značnej miere limitovalo možnosti pre ďalšiu výrobu. Zdá sa, že by to mohol byť impulz a naštartovanie väčšieho objemu výroby,” povedal pre TASR.

V rámci technologickej obmeny sme zapezpečili návrhy na technologický nábytok, kompletnú dodávku, káblové rozvody a integráciu nových technológií do vynoveného pristoru obrazovej, zvukovej réžie a technickej kontroly.

Kamery, kamerový reťazec a obrazová réžia značky Sony zodpovedajú dnešnému modernému trendu v televíznom svete a vo zvukovej sfére zastupuje svoju dominantnú rolu audio pult značky Studer Vista Black edition 1 v tandeme s kvalitným zvukovým posluchom Genelec.

V chladnej miestnosti je ako srdce systému použitá smerovacia matica Nevion Sublime a multiviewer systém Evertz EMX

Použité značky:

Realizácia projektu:

Zaujal vás tento projekt?

Máte v pláne riešiť podobný projekt a radi by ste ho predtým skonzultovali? Kontaktujte nás a radi vám poradíme a pomôžeme s jeho realizáciou.

Ďalšie referencie

Zaujal vás tento projekt?

Plánujete v blízkej budúcnosti riešiť niečo podobné?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt a navrhneme vhodné riešenie.

Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.