Kramer

Portfolio Kramer sa skladá z viac ako 1 000 produktov a zahŕňa distribučné zosilňovače, linkové ovládače, prepínače, maticové prepínače, prezentačné prepínače, In-CTRL seamless prepínače, digitálne škálovače/prepínače ProScale, škálovače, scan prevodníky, vtwisted-pair vysielacie produkty, produkty pre reguláciu media/room, integrované systémy pre kontrolu media/room SummitView, prevodníky formátov, prekladače protokolov, produkty IR, generátory testovacích vzorov, produkty na prenos optickými vláknami, rack stojany, multi-káble, káblové zväzky a káblové príslušenstvo. V mnohých prípadoch spoločnosť Kramer ponúka tri verzie produktu, ktoré vyhovujú potrebám rôznych aplikácií. Spravidla ponúkajú rack stojanovú verziu, desktop verziu a verziu Kramer TOOLS

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Kramer?

Novinky a projekty Kramer

ZEISS Nano Primes – nové filmové objektívy
Sony Z280 Trade-In Campaign
Sony Winter Cashback 2023
Teradek NODE modemy
Kramer Electronics

Od roku 1981 je spoločnosť Kramer Electronics jedným s vedúcimch priekopníkov v odvetví Pro AV. So zákazníkmi vo viac ako 90 krajinách ponúka spoločnosť rozsiahle a inovatívne portfólio produktov a riešení pro AV pre firmy, vzdelávanie, domy bohoslužieb, vládne budovy, live eventy, zdravotníctvo a ďalšie.

Za štyri desaťročia si spoločnosť Kramer vybudovala svoju povesť na pevných osobných vzťahoch so svojimi zákazníkmi a poskytovaní najvyššej úrovne služieb a podpory v tomto odvetví

Viac informácií o produktoch Kramer nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Kramer?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Kramer? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Kramer?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Kramer, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.