Kramer

Portfolio Kramer sa skladá z viac ako 1 000 produktov a zahŕňa distribučné zosilňovače, linkové ovládače, prepínače, maticové prepínače, prezentačné prepínače, In-CTRL seamless prepínače, digitálne škálovače/prepínače ProScale, škálovače, scan prevodníky, vtwisted-pair vysielacie produkty, produkty pre reguláciu media/room, integrované systémy pre kontrolu media/room SummitView, prevodníky formátov, prekladače protokolov, produkty IR, generátory testovacích vzorov, produkty na prenos optickými vláknami, rack stojany, multi-káble, káblové zväzky a káblové príslušenstvo. V mnohých prípadoch spoločnosť Kramer ponúka tri verzie produktu, ktoré vyhovujú potrebám rôznych aplikácií. Spravidla ponúkajú rack stojanovú verziu, desktop verziu a verziu Kramer TOOLS

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Kramer?

Novinky a projekty Kramer

Nové svetlá SWIT VANGO RGBW
Blackmagic Design Summer Tour
ARRI ALEXA 35 opäť zvyšuje latku
Letný Canon Cashback 2022
Kramer Electronics

Od roku 1981 je spoločnosť Kramer Electronics jedným s vedúcimch priekopníkov v odvetví Pro AV. So zákazníkmi vo viac ako 90 krajinách ponúka spoločnosť rozsiahle a inovatívne portfólio produktov a riešení pro AV pre firmy, vzdelávanie, domy bohoslužieb, vládne budovy, live eventy, zdravotníctvo a ďalšie.

Za štyri desaťročia si spoločnosť Kramer vybudovala svoju povesť na pevných osobných vzťahoch so svojimi zákazníkmi a poskytovaní najvyššej úrovne služieb a podpory v tomto odvetví

Viac informácií o produktoch Kramer nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Kramer?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Kramer? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Kramer?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Kramer, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.