LUPO

Lupo LED panely patria do najnovšej generácie a sú primárne určené na fotografovanie a natáčanie videa. Používajú vysoko kvalitné a otestované LED diódy s vysokou svetelnou účinnosťou na zabezpečenie presnej teploty farieb a vysokého CRI (index vykreslenia farieb) a TLCI (index konzistencie osvetlenia v televízii). LED svetlá Lupo generujú mimoriadne silné a rovnomerné svetlo, sú mimoriadne ľahké, kompaktné a sú ideálne na použitie v štúdiu aj v exteriéroch.

Lupoled   |   Smartpanel   |   Actiontpanel   |   Superpanel

Výnimočné farebné podanie a záruka profesionálnych výsledkov – tu sú fresnelové LED svetlá  Dayled. Vďaka použitiu COB LED novej generácie s exkluzívnou technológiou True Color, majú Dayled fresnel svetlá perfektné vyvážené výsledky a ideálne podanie farieb.

Fresnelové LED svetlá:

Dayled 650   |   Dayled 1000   |   Dayled 2000

Ako profesionálny výrobca LED svetiel, Lupo ponúka k svojím svetlám aj široké spektrum príslušenstva – od klapiek, voštín, difúzerov, cez alternatívné napájanie, pole operated držiaky až po tašky na prenos svetelných kitov.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od LUPO?

Novinky a projekty LUPO

Nový Lupo Kickasspanel
Lupo

Spoločnosť Lupo bola založená v roku 1932 a v 90-tych rokoch sa začala zameriavať na výrobu profesionálnej osvetľovacej techniky nielen na fotografické účely, ale aj na rozhlasové a obrazové prostredie. Vďaka skúsenostiam získaným v nasledujúcich dvoch desaťročiach sa spoločnosť Lupo stala známou a oceňovanou značkou v televíznych štúdiách po celom svete, čím sa budovali základy jej súčasného úspechu a rozsiahleho distribúcie svojich svetelných systémov. Od roku 2010 sa Lupo sústreďuje na vývoj a výrobu LED osvetlenia špecifických pre rôzne odvetvia, najmä pre televíziu, video, živé predstavenia, divadlo a fotografiu. Z tohto dôvodu je spoločnosť Lupo jednou z mála spoločností na svete, ktoré vlastní potrebné know-how na výrobu profesionálneho osvetľovacieho zariadenia, ktoré spĺňa požiadavky rôznych zákazníkov a rôznych profesionálnych sektorov.

Viac informácií o produktoch LUPO nájdete na:

Zaujímate sa o produkty LUPO?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty LUPO? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty LUPO?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov LUPO, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.