Nevion

Riešenia pre broadcast a post

Spoločnosť Nevion spolupracovala s vysielateľmi a poskytovateľmi služieb na celom svete na vývoji riešení pre mediálne siete, ktoré podporujú flexibilný a nákladovo efektívny workflow potrebný pri vysielaní v 21. storočí. Spoločnosť Nevion je na čele definovania štandardov a poskytovania úspešných transformačných mediálnych IP sietí.

Okrem sofistikovaných riešení pre broadcast, Nevion poskytuje riešenia aj pre post-produkciu a výrazne uľahčuje a zrýchľuje spoluprácu v reálnom čase bez ohľadu na to, kde sa vo svete nachádzajú.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od Nevion?

Novinky a projekty Nevion

Rekonštrukcia Regionálneho štúdia RTVS Košice
Nevion

Architekti virtualizovanej mediálnej produkcie Nevion, už viac ako 20 rokov poskytujú vysielateľom, poskytovateľom telekomunikačných služieb, vládnym agentúram a ďalším priemyselným odvetviam oceňované a kritické riešenia prepravy a spracovania médií v reálnom čase.

Kľúčové vlastnosti spoločnosti Nevion sú navrhovanie, vývoj, nasadzovanie a podpora softvérovo definovaných technológií, ktoré prinášajú virtualizačné schopnosti a umožňujú zákazníkom stať sa rýchlejšími, produktívnejšími a hlavne konkurencie schopnejšími.

Viac informácií o produktoch Nevion nájdete na:

Zaujímate sa o produkty Nevion?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty Nevion? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty Nevion?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov Nevion, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.