OConnor

Kompletné statívy OConnor

Kompletné zostavy statívov Oconnor spájajú v sebe precízne plynulý pohyb a perfektnú ovládateľnosť kamery. Vďaka perfektnej kontrole, stabilite a rýchlosti práce je OConnor na čele štandardov v kinematografii.

Videohlavy OConnor

Vďaka svojim rozšíreným vlastnostiam sa fluidné hlavy Oconnor stali štandardom pre filmovú výrobu na celom svete. Videohlavy OConnor majú patentovaný sínusový protivažný systém pre skutočne presné vyváženie v akomkoľvek bode a rozsahu náklonu.

Statívové nohy OConnor

Od legendárnych tvrdených nôh Cine HD po ľahké statívy z karbónovách vlákien má OConnor perfektné riešenie. Unikátne statívy s technológiou flowtech z uhlíkových vlákien poskytujú kameramanom neuveriteľne rýchly, ľahký a jednoducho nastaviteľný kamerový statív s revolučnými brzdami s rýchlym uvoľňovaním pre rýchlosť a stabilitu.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od OConnor?

Novinky a projekty OConnor

OConnor a Game of Thrones
OConnor

OConnor je tvorcom svetoznámych fluidných hláv, statívov a príslušenstva kamier pre filmový priemysel, tvorbu videa a televíziu.

Spoločnosť OConnor, priekopník v oblasti fluidných hláv a statívov, v priebehu rokov vyrobila tisíce videohláv a statívových nôh. Od stále obľúbenej O’Connor 100 známej pre svoju robustnosť, že je stále základom práce s kamerou po celom svete, až po novú OConnor 120EX, ktorá bola vyrobená aby doplňovala dnešné špičkové vybavenie pre filmovú a televíznu produkciu.

Viac informácií o produktoch OConnor nájdete na:

Zaujímate sa o produkty OConnor?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty OConnor? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty OConnor?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov OConnor, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.