PlayBox

V jednom “box” balení umožňuje PlayBox výkon kompletnej televíznej stanice: Playout, Automation, Ingest, Graphics, Quality Control. Všetko je tam. Na úrovni kvality, ktorej veria vysielatelia z celého sveta.
Softvér PlayBox prehráva v zozname skladieb takmer všetky formáty videa bez toho, aby prekladal, ako napríklad MPEG1.2.4.MOV.AVI, WMV, H.264, dlhé GOP, krátke GOP, VBR, FBR, a mnoho ďalších. 

To šetrí čas, peniaze a minimalizuje komplikácie.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od PlayBox?

Novinky a projekty PlayBox

Ako mení streamovanie filmový priemysel?
Playbox-logo

PlayBox Technology UK Ltd je globálna spoločnosť v oblasti médií a informačných technológií, poskytujúca služby v Broadcast a komerčnom priemysle.
Spoločnosť sa zameriava na výskum, dizajn a vývoj najlepších produktov, systémových riešení a služieb a napája tisíce televíznych a značkových kanálov. Medzi zákazníkov patria národné a medzinárodné vysielacie spoločnosti, začínajúce televízne kanály, webové vysielače, televízne kanály DVB / ATSC, digitálne video a hudobné kanály, filmové kanály a mobilné televízne kanály.

Viac informácií o produktoch PlayBox nájdete na:

Zaujímate sa o produkty PlayBox?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty PlayBox? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty PlayBox?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov PlayBox, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.