metus Ingest NDI

Metus ohlásil podporu NDI

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp

Spoločnosť Metus prednedávnom ohlásila podporu softvérových IP vstupov pomocou protokolu NewTek NDI®. Spoločnosť Metus integrovala NDI® protokol do Metus INGEST, aby sa pripojila k najväčšiemu IP ekosystému produktov v tomto odbore a rýchlo sa rozširujúcemu počtu spoločností podporujúcich softwarový IP protokol NDI.

Okrem štandardných SDI a HDMI vstupov (cez podporované naberacie karty od AJA, Blackmagic Design, Bluefish444, Magewell, Viewcast, Matrox alebo Deltacast) podporuje po novom INGEST aj softwarové IP vstupy práve cez protokol NDI®. Vďaka tejto podpore môžu užívatelia nahrávať (ingestovať) a opätovne streamovať cez IP.

Vďaka tejto pokrokovej technológii implementovanej do Metus INGEST môžu zákazníci znížiť alebo eliminovať problémy s komplikovanou kabelážou a komplikovaným workflow pri zachovaní vysokokvalitného videostreamu. Táto nová funkcia prináša mnoho výhod vrátane:

  • NDI® umožňuje čistý a vysoko kvalitný sieťový workflow
  • nahrávanie z jedného NDI zdroja videa do niekoľkých rôznych cieľových video formátov súčasne
  • eliminujete potrebu výkonnej pracovnej stanice – na záznam a nahrávanie NDI zdrojov jednoducho použite notebook alebo bežný počítač

Viac informácií o technológii NDI® nájdete na stránkach spoločnosti NewTek. NDI® je registrovaná ochranná známka spoločnosti NewTek, Inc.

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

1

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.