metus Ingest NDI

Metus ohlásil podporu NDI

Spoločnosť Metus prednedávnom ohlásila podporu softvérových IP vstupov pomocou protokolu NewTek NDI®. Spoločnosť Metus integrovala NDI® protokol do Metus INGEST, aby sa pripojila k najväčšiemu IP ekosystému produktov v tomto odbore a rýchlo sa rozširujúcemu počtu spoločností podporujúcich softwarový IP protokol NDI.

Okrem štandardných SDI a HDMI vstupov (cez podporované naberacie karty od AJA, Blackmagic Design, Bluefish444, Magewell, Viewcast, Matrox alebo Deltacast) podporuje po novom INGEST aj softwarové IP vstupy práve cez protokol NDI®. Vďaka tejto podpore môžu užívatelia nahrávať (ingestovať) a opätovne streamovať cez IP.

Vďaka tejto pokrokovej technológii implementovanej do Metus INGEST môžu zákazníci znížiť alebo eliminovať problémy s komplikovanou kabelážou a komplikovaným workflow pri zachovaní vysokokvalitného videostreamu. Táto nová funkcia prináša mnoho výhod vrátane:

  • NDI® umožňuje čistý a vysoko kvalitný sieťový workflow
  • nahrávanie z jedného NDI zdroja videa do niekoľkých rôznych cieľových video formátov súčasne
  • eliminujete potrebu výkonnej pracovnej stanice – na záznam a nahrávanie NDI zdrojov jednoducho použite notebook alebo bežný počítač

Viac informácií o technológii NDI® nájdete na stránkach spoločnosti NewTek. NDI® je registrovaná ochranná známka spoločnosti NewTek, Inc.

Pre viac informácií o uvedených produktoch a značkách nás neváhajte kontaktovať – pomocou online chat-uemailom alebo telefonicky na 02/6478 0767.

Zaujali vás naše novinky?

Prihláste sa k odberu a dostávajte ich medzi prvými a priamo do vášho emailu!

Ďalšie novinky

Prihlásenie na odber noviniek

Leave this field blank

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.