AJA

Od výroby po post-produkciu a živé prenosy ponúkajú mini-konvertory od AJA najkompletnejší rad kompaktných, samostatných konverzných a infraštrukturálnych riešení navrhnutých podľa najvyšších štandardov spoľahlivosti a kvality. Video prevodníky od AJA pokrývajú celú škálu vstupov a výstup aby presne vyhovovali vašim potrebám.

Prevodníky AJA:

Mini-Converter   |   openGear

Modely AJA Ki Pro sú zariadenia na záznam a prehrávanie súborov, ktoré vytvárajú vysoko kvalitné súbory na médiách vhodných pre počítače. Môžete enkódovať do formátov Apple ProRes, Avid DNxHD, DNxHR alebo H.264. Vďaka rozsiahlej konektivite videa a zvuku z analógových komponentov do 12G, 3G-SDI, HDMI v2.0 a voliteľných modulov Fiber SFP môžete prepájať prakticky akýkoľvek typ kamery, krížového smerovača (routra), video réžie (switcheru) alebo displeja. Prostredníctvom štandardných kodekov a pripojení odovzdajte svoje zachytené súbory na spustenie, post-produkcií, OTT a ďalšie.

Keďže sa stále viac a viac redakčnej, grafickej, vfx a farebnej práce vykonáva na scéne aj v teréne, schopnosť spustiť plnohodnotný softvér na prenosných počítačoch spolu s kompaktnými riešeniami videa a zvuku I/O sa rapídne zvýšila. Produkty AJA Io odpovedajú na tieto potreby tým, že poskytujú funkčnosť na pracovnej ploche v prenosnom formáte, ktorý je dostatočne výkonný na to, aby poskytoval editačné sady, a dostatočne odolný na to, aby zvládol život v teréne. AJA ponúka riešenia zahŕňajúce štandardy Thunderbolt ™ až po Thunderbolt 3 s 12G-SDI a HDMI v2.0, ako aj mobilné zariadenia USB 3 a PCIe.

I/O karty AJA:

Io   |   KONA   |   U-TAP   |   Corvid

Krížové smerovače AJA KUMO poskytujú pohodlné riešenie smerovania signálu pre použitie v televíznych štúdiách, live prostredí, prenosových vozidlách, alebo post-produkčných pracoviskách. AJA KUMO je k dispozícii vo viacerých vyhotoveiach a variantoch Jednoduchá obshula, konfigurovateľnosť, ovládanie pomocou voliteľných ovládacích panelov, prístup cez webový prehliadač a ďalšie – to je KUMO od AJA Video systems.

Potrebujete nájsť vhodné riešenie od AJA?

Novinky a projekty AJA

Novinky z NAB 2023 – AJA Video Systems
AJA Desktop Software v16
Tunderboltový AJA T-TAP Pro
DIGI TV inštalácia a upgrade
AJA Video Systems

Spološnosť AJA bola založená ešte v roku 1993 a dnes má viac ako 200 zamestnancov po celom svete. AJA navrhuje popredné video naberacie karty a zariadenia, digitálne rekordéry a prehrávače, video routery a krížové prepínače, synchronizátory, digitálne prevodníky a kamery.

Po veľkom úspechu s poprednou líniou mini-prevodníkov, AJA vstúpila do rozširujúceho sa trhu desktop video v roku 2000. Línia kariet vstupno/výstupných kariet KONA si veľmi rýchlo získala reputáciu najkvalitnejších desktop produktov na strih a spracovanie videa. Okrem rodiny video I/O kariet KONA pre Apple MAC a PC Windows, AJA rozšírila produktový rad o externé desktop Thunderbolt-ové rozhrania IO, externé rekordéry/prehrávače Ki Pro a ďalšie inovatívne produkty.

Viac informácií o produktoch AJA nájdete na:

Zaujímate sa o produkty AJA?

Hľadali ste produkt, ktorý ste u nás nenašli? Plánujete do vášho najbližšieho projektu použiť produkty AJA? Máte záujem od špeciálnu cenovú ponuku? Kontaktujte nás a radi vám poradíme prípadne vypracujeme ponuku na mieru.

Zaujímate sa o produkty AJA?

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom tých správnych produktov AJA, prípadne skonzultujeme váš existujúci projekt/návrh a ponúkneme to najvhodnejšie riešenie. Vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať v čo najkratšom čase.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú lepšie ponúkať naše produkty a služby.